Stydí se nebo nemá zájem?

Anonymní
8.6.20 12:32

Stydí se nebo nemá zájem?

Jsem v pubertě a máme hodně volna, takže moje myšlenky se ubírají i těmi nejzbytečnějšími tématy. Každopádně, jsem v situaci, kterou jste možná zažil i někdo z vás, proto by mě zajímal váš názor. Líbí se mi jeden kluk. Je hodně stydlivý, i on sám to tvrdí. Jde vidět i na tom, jak mě pozoruje když se bavíme a když se na něj podívám, tak uhne pohledem. Z jeho slov vyplývá, že mu přijdu chytrá, pěkná, jiná než ostatní holky, talentovaná… Známe se rok a půl ze školy a vždy to mezi námi bylo spíš trapný, chvíli jsme si psali a pak ignorovali a pořád dokola. Já ho totiž svým způsobem odmítala :oops: Jenže po tom, co jsme byli dva krát venku, tak jsem mu psala první taky.
A teď je řada na něm, aby napsal. Když nemá zájem, tak nenapíše a není co řešit. Ale co když se stydí, trochu mi přijde, že mě považuje za něco lepšího než je on což je blbost (podle jeho slov, když říká, že jsem v něčem lepší). To bych ho tím pádem musela popostrčit. Pamatuju si, jak jsem nechala jít jednoho kluka, protože mi připadal až moc dobrej na mě a strašně jsem se styděla, přitom já se mu líbila :D (Hlavně by to byl vztah na dálku, takže to je stejně jedno). Nezažili jste něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32
8.6.20 12:40

Docela by mě zajímal tvůj věk.? :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 12:58
@Minnie2 píše:
Docela by mě zajímal tvůj věk.? :slight_smile:

17

• Nahlásit
  • Citovat
32
8.6.20 13:07

No myslím si, že v tolika letech už je zbytečné přemýšlet nad tím kdo jako první napíše.
Jestli máte potřebu mu napsat tak bych mu napsala ale nevnucovala bych se (tím myslím třeba zasílat 10zprav denně).
Jinak v tomhle případě bych to nechala na osudu.
Jinak taky jsem měla něco podobného na střední a po X letech (co jsme se neviděli) jsme manželé a máme dcerku. Asi osud :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13634
8.6.20 13:19

Hele tak trochu trapný to teď mezi váma už je.
Když ze tvé strany vyjde pozvání někam ven, abyste dělali něco co vás oba bude bavit, tak se může stát, že to odmítne a bude to trapný a nepříjemný.

Ale ne zas až tak moc, aby to převážilo pozitivum z toho, že třeba bude rád a bude z toho moc pěkné odpoledne.

Zkus překonat svůj strach a risknout to. Sama říkáš, že je stydlivý, takže to určitě nebude vyprávět někomu dalšímu. A z mého úhlu pohledu zisk v tomhle případě převažuje riziko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
8.6.20 19:56

Jestli mas obavy ho primo pozvat na rande, zkus vymyslet, jestli je neco, s cim by ti mohl pomoct. Neco, v cem je dobrej, ale ty ne. Neco s pocitacem, neco ve sportu, neco do skoly,… (ja si treba nechavala opravovat auto ;) ). Pak mu podekuj a pochval ho, to dela dobre kazdymu :). Ale myslim uprimne, ne nejaka komedie. A pak ho muzes nekam pozvat - prece jako podekovani za pomoc, to urcite neodmitne ;)
No a kdyby rekl, ze ti s tim necim nepomuze, tak se aspon nebudes citit tak blbe, jako kdyby rekl, ze s tebou nechce jit treba do kina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
8.6.20 20:24

V tomhle věku má kluk zájem o každou (téměř). Asi se mu líbíš, ale kluci dospívají později. Takoví ti machýrci mají v tomto věku navrch, jenže za 10 let to bude naopak a cenu budou mít spíš ti, kteří se teď moc nechytají. Máš dvě možnosti. Buď se smířit s tím, že to bude zpočátku hlavně na tobě, anebo si najít někoho staršího, vyzrálejšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama