9letý syn je neskutečně drzý

Anonymní
12.12.20 18:41

Syn 9.let neskutecne drzej

Dobry den, nazev uz napovida. Mam syna skoro 10.let a kazdy den horor, neumi poslouchat, jednu vec musim rikat desetkrat a pak hubuje a odmlouva a stylem, jak kdyby mu bylo 18. Dnes uz jsem mu musela strelit pres pusu. Uz fakt nevim, jak na nej, domluva nezabira, zakazy take ne. Prosim jak na takoveho neposluchu? Moc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
134
12.12.20 18:48

Doporučuji bezva knížku od dětské psycholožky Pekařové,,Jak žít a nezbláznil se,,. Je tam opravdu mnoho dobrý rad jak řešit různé situace. Něco málo je i na YouTube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21185
12.12.20 18:53

No neboj, až mu bude 18, tak ti přes pusu střelí on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 18:53
@Smothi píše:
Doporučuji bezva knížku od dětské psycholožky Pekařové,,Jak žít a nezbláznil se,,. Je tam opravdu mnoho dobrý rad jak řešit různé situace. Něco málo je i na YouTube.

Dekuju za doporuceni. Urcite poridim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 18:56
@divine woman píše:

Damo nebo co si. Blbe poznamky si nech, ja zadala o radu. No je videt, ze mas uz zkusenost :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2523
12.12.20 19:01
@Anonymní píše:
Damo nebo co si. Blbe poznamky si nech, ja zadala o radu. No je videt, ze mas uz zkusenost :think:

Tak když se chováš jak kr*ava? Děcko jsi posledních 10 let nevychovávala, že ho musíš fackovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22085
12.12.20 19:05
@Anonymní píše:
Damo nebo co si. Blbe poznamky si nech, ja zadala o radu. No je videt, ze mas uz zkusenost :think:

asi je chlapeček po tobě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3810
12.12.20 19:07

Co koníčky má nějaké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
12.12.20 19:13

@divine woman @Altavista to jako fakt? Člověk si jde pro radu a vy takhle? 8o zřejmě budete ty matky, co by se na dítě asi křivě nekoukly, ale ne každý to tak má. Já taky 9 letý dceři jednu střihnu když to přežene. Nenechám si v 15 od ní skákat po hlavě, fakt ne.
Zakladatelko, máme to dosti podobně. Kdyby jsi chtěla pokecat, klidně napiš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3810
12.12.20 19:17

@Altavista @stinga Dámy klid nikdo nevíme co se tam stalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22085
12.12.20 19:17

@luloinka budete si psát, jak mlátit děcka? no tak to jo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
12.12.20 19:18
@stinga píše:
@luloinka budete si psát, jak mlátit děcka? no tak to jo :palec:

Je rozdíl mlátit a dát výchovnou takze kecy si nech :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3940
12.12.20 19:19

A ta rána přes pusu pomohla? Už šlape jak hodinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3940
12.12.20 19:26

Jinak pomáhá fakt jen důslednost. Já dceru klidně desetkrát vrátím, aby udělala to, co jsem jí řekla a co byla její povinnost. Jdu a kontroluju to. Ví, že pokud něco zakážu, dodržím to. Naopak, když něco slíbím, dodržím to také. Ví, že pokud potřebuje pomoc, neodmítnu ji. Naoplátku neremcá, když něco potřebuju já (a je teda prudká povaha a myslím, že má nakročeno k solidně těžké pubertě, není to taková ta sladká nekonfliktní klidná holčička).
V tomhle věku člověk prostě sklízí, co zasel v té předchozí době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9054
12.12.20 19:26
@divine woman píše:

Ty hele, v devíti pohoda, ale v průběhu nejtěžší puberty mi párkrát do roka ruka vylítla taky. I letos jsem už měla tu čest, a mám neblahý dojem, že se nám to už zase blíží…
A hele, nemám pocit, že by z toho ta moje spráťata měla nějaká traumata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat