Synovi páchne zadeček a genitálie

Anonymní
24.1.20 09:47

Synovi páchne zadeček a genitálie

Zdravím,
je to trochu zvláštní dotaz, ale poslední asi 4 dny synovi hrozně smrdí zadeček i genitálie po hovínkách. Denně ho koupu a sprchuji ho po každém vyprázdnění se. Zkoušela jsem už mýdla bez parfemace, s parfemací, dětská i pro dospělé, tuhá i tekutá, nic. Čím to může být? Dá se s tím něco dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.1.20 09:49

Kvasinková infekce?

• Citovat
  • Nahlásit
4534
24.1.20 10:02

Je umytej opravdu dukladne, v kazdym sebemensim zahybu? Mne se nedávno stalo to stejny, dcera po rozbalení z plinky vždycky smrdela, já jsem umyvala jak zběsilá a nakonec jsem objevila zbytek stolice ve faldiku na noze. Jednou jsem ji to musela špatně umýt a už to bylo. Pote, co jsem ji kompletne vymydlila vcetne vsech možných i nemožných zahybu to bylo v poradku. Mamka mi vyprávěla, že se jí to taky stalo u meho bratra a ty zbytky stolice našla pro změnu mezi prsty na noze. Takže já doporučim důkladně prohlédnout každý centimetr kůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.20 11:19

A nemáš citlivější čich? Ovulace, menstruace, těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
24.1.20 13:58

Je vymydlený opravdu důkladně a nic jiného mu nesmrdí. Je pravda, že jsem menstruovala, ale to je 2 dny zpátky a dneska zase ten smrad. Mylo nás ho i víc lidí, protože mi nevěřili, že jsem ho umyla dobře. A cítil to i manžel a tchán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat