Taky jste na fotkách hnusnější?

Anonymní
29.8.21 00:32

Taky jste na fotkach hnusnejsi?

Nez ve skutecnosti? Proc to tak je? :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1234
29.8.21 00:44
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
29.8.21 00:46

Jo, mám to tak taky. :) Někdo je prostě prudce nefotogenickej. Funguje to i naopak. Někdo je zas hezčí na fotce než ve skutečnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13127
29.8.21 00:57

Já jsem hnusná všude. Na fotkách i normálně. A je to den ode dne horší.
Na druhou stranu už jsem si na to zvykla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
29.8.21 01:01
@eva valoi píše:
Já jsem hnusná všude. Na fotkách i normálně. A je to den ode dne horší.
Na druhou stranu už jsem si na to zvykla. :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13138
29.8.21 01:32

Ano, partner rika, ze kdyby me prvni videl na fotce, tak by si me nevybral… Jeste ze jsme se potkali osobne v normalnim zivote.

Jako mam par fotek, kde jsem hezka. Ale momentky jsou zlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 01:52

Já taky nejsem fotogenická, ale vůbec. Ze 200 svatebních fotek se mi líbila jedna 😀 mě foťák vždycky zachytí v jakémsi “šklebu”. Nic s tím nenadělám, moc se nefotím. Lepší, než kdyby to bylo naopak.

• Citovat
  • Nahlásit
1505
29.8.21 03:08

Me se libi jen moje selficka… klasicky fotky moc ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
29.8.21 05:28

Já to mám naopak :lol: Bez falešné skromnosti- jsem fotogenická a když vím, že se fotím, umím schovat nedostatky a „vylepšit se“. Je fakt, že před deseti lety, dvěma dětmi a pětadvaceti kily jsem fotila na workshopech pro fotografy, kde jsem něco pochytila. Vysloveně špatných fotek mám málo, většinou když mrknu nebo zrovna jím, zívám a podobně. Podle mě je to hodně v hlavě- kdo se fotí rád, toho foťák miluje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5892
29.8.21 06:13

Jsem fotogenicka hodně. Ale tedy upřímně nevím jak posuzujete, že vypadáte hůř či líp normálně?? Srovnáváte s pohledem do zrcadla? To taky nic nevypovídá, protože mi se vidíme v zrcadle taky úplně jinak, než nás vidí lidi okolo.
Takže beru spíš vyjádření chlapa, jestli jsem hezčí na fotce či life. Tvrdí že jsem krásná v obou případech. Ale úplně jiná na fotce a jiná na živo.
Ale ke mě byla příroda a geny hodné, proto jsem pohledná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
29.8.21 06:14

Ja zas na fotkách vypadám tlustí než jsem. Mám 64 kilo a všichni se shodneme, že ten foťák že mě dělá vorvaně. Nejvíc manželův. Tomu říkáme, že má zapnuty fat wife filtr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 06:22
@alisekR píše:
Jsem fotogenicka hodně. Ale tedy upřímně nevím jak posuzujete, že vypadáte hůř či líp normálně?? Srovnáváte s pohledem do zrcadla? To taky nic nevypovídá, protože mi se vidíme v zrcadle taky úplně jinak, než nás vidí lidi okolo.
Takže beru spíš vyjádření chlapa, jestli jsem hezčí na fotce či life. Tvrdí že jsem krásná v obou případech. Ale úplně jiná na fotce a jiná na živo.
Ale ke mě byla příroda a geny hodné, proto jsem pohledná.

Já to na té fotce vidím, že mi to nesluší. Dále třeba, když vidím z nějaké akce fotky a video, tak na tom videu vypadám normálně/dobře, ale na fotkách hrozně. A dále, říká mi to každý, že fotky se nepovedly, že takhle v reálu nevypadám. A jen podotýkám, že jsem blondýna, co má 56 kg, takže snad nejsem nějaká šereda :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
34454
29.8.21 06:33

Na všech fotkách rozhodně krasavice nejsem a nedělám si kačeří selfíčka a trapné fotky před zrcadlem. Už jsem se naučila do foťáku i usmívat, ale zrovna to nemusím. Úplně nejvíc zuřím, když musím pózovat těsně po výstupu na horu a nebo když slezu z kola. Fotek s lesklým a rudým obličejem moc nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3164
29.8.21 06:38

Mam fotky vseho druhu, od tech, ktery rychle mazu, protoze by se nekdo mohl leknout, po ty, kde mi to slusi. A pak mam par velmi vzacnych skupinovych fotek, kde vypadam jako filmova hvezda fotici se s fanousky. Ale mivam to i pri pohledu do zrcadla, jsou dny, kdy si rikam, proc si me manzel vybral… takova oskliva, strhana…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
29.8.21 06:44
@kara_cz píše:
fat wife filtr
:lol: :mrgreen: :mrgreen:

Já na fotkách vypadám líp než ve skutečnosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit