Těhotenské příznaky a biochemické těhotenství?

Anonymní
16.1.21 17:34

Tehotenske příznaky? .. jsem tehotna?

Ahoj holky.. mam na vás takovy dotaz.. dva dny mam zpozdenou ms a pobolivaji me prsa, cítím šílenou únavu a mam zvýšenou teplotu. Nechci si hned delat test, jelikož jsem pred měsícem testování uspechala a za tyden mela biochemické tehu. Ale zajima me vás názor nebo podobná zkušenost.
Dekuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6312
16.1.21 17:37

Nejspolehlivější těhotenský příznak je pozitivní test a ani pozitivní test nemusí znamenat prosperující těhotenství. Asi nechápu smysl dotazu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6840
16.1.21 17:37

A cist podobna temata umis? Jsou jich tu stovky s timto. Vysledek je takovej, ze si mas udelat test, podle „priznaku“ poznas prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
16.1.21 17:39

Myslíš ze naše odpověď bude spolehlivější než těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
16.1.21 17:56

Já to takto měla. Dělala jsem si těhotenský test 4 dny před MS protože jsem se cítila nemocná. Říkám si buď mám covid nebo jsem v tom. No a jsem v tom. Ťuk ťuk 10 TT a zatím vše je jak má být :mrgreen: udělej test a uvidíš. Co se má stát se stane :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.1.21 21:43

Počkej 14 dní a udělej si test, když bude pozitivní objednej se k doktorovi… Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
18.1.21 07:09

Také jsem měla jeden měsíc biochemické a další měsíc se už udrželo :) Tak přeji ať je to i u Tebe!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat