Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Amelia1986 Ahoj, já čekám první a jsem na neschopence, stále sama a kamarádky daleko. Pokud pro Tebe není podmínkou úplně stejná situace, ráda se seznámím.
Ahoj všem
já taky čekám první, taky na neschopence, taky sama ![]()
Ja puvodne nejsem z Prahy, ale bydlime na Vytoni na P2. Kdy v unoru? Mne takmer na kazde KO meni termin, nejdriv to bylo 2.2. ![]()
Ahoj, já mám doma 4letou dcerku a termín v prosinci, odkud z Prahy seš?
Přidávám se k vám se svou troškou do mlýna
termín mám v lednu a doma mám 1,5 starou ďáblici ![]()
Jsem taky z Prahy 5. Termín 21.2. Co takhle nějaky sraz? Káva, procházka?
Já jsem pro, pro procházku, kafe, cvičení - teď jsem konečně začala plavat a je to super. Jinak mám sice „vycházky na neschopence“, ale docela to jde.
Napíšu do SZ. Kdyz bude mít někdo další zájem, taky určitě napište ![]()
Ahoj je tu tehotna maminka, ktora ma doma jiz miminko? Hledam kamosku v podobnej situacii z Prahy