Těhulky z Hradce Králové a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20950
12.9.10 08:54

Ahojky holky.
Moc Vám děkuji. Oba jsme zdraví. Zatím je prďolka hodný. Jen se mi nějak nechce rozjet pořádně mlíčko. Ale zatím mu to stačí. Uvidíme, jak to bude dál. Je to drobínek. Měl 2900 g a 49 cm. :mavam:
Jo, Péťo, v pohodě. Stávají se i horší věci. :lol: :hug:

Příspěvek upraven 15.09.10 v 10:12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6868
13.9.10 09:06

Jůůůů, teda Vandi i já se opožděně přidávám ke gratulaci!!!!!!!!!!!!!!!! :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12300
13.9.10 09:09

Fakt jsem halva děravá, hlavně že jsem to slíbila  :oops:

Vážili ti prďolku v porodnici kolik vypije? Co taťka? Je vyprděnej z malýho co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20950
15.9.10 09:20

Kail, děkuji.
Péťo, jj, Tom je pěkně vyprděnej a teprve teď mu tak nějak všechno dochází. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1027
16.1.12 16:00

ahoj já jsem od nového bydžova:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
661
1.6.12 08:54

Maminy i těhule nabízím Vám BABY MASÁŽE a TĚHOTENSKÉ MASÁŽE, bližší info do SZ nebo na email: masaze.baby@seznam.cz
Přeju hezký den:)
BABY - masíruju já za Vaší přítomnosti a nebo je možnost kurzu, kde Vás masáž naučim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová