Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojte vechny tehulky z okoli Znojma
Nenasla jsem tu zadne podobne tema a protoze bych rada nasla nekoho z meho okoli, kdo take prave proziva to stejne co ja, tak zakladam tuto diskusi a doufam, ze se nekdo takovy najde
Budu se tesit…
Ahojky, bydlim v Zeroticich, je mi uz 30 a mam malyho a bude mu 10mesicu, moc holcin ze Znojma tu neni
Ahoj Luci, ja jsem si prave vsimla, ze tu neni skoro nikdo od Znojma
Ja jsem z Visnove, coz je uplny kousicek od Zerotic - max.10 km
Jsem rada, ze tu aspon nekdo je
Jinak jsi stejny rocnik jak muj pritel ![]()
Holky znojmacek je tu sposta. Schvalne kouknete na maminky a zadejte mesto znojmo a uvidite. Jinak ja jsem ze znojma, ale partner je puvodem z tvorihraze:-)
@areca Jeeee,tak Tvorihraz je take kousek
A ty uz mas take mimco? A ja tim, ze jsem teprve v 9.tt a vim o tom teprve tyden, tak se na teto strance teprve rozhlizim, tak nevim, kam presne se mam divat ![]()
Adelinee pokud muzu poradit, tak kouni na skupinu ci diskuzi, kde bude stejny termin porodu ( mesic) jako mas ty. Ja to takhle v tehu udelala a chodim tam porad. S holkama jsme kamosky. V tehu jsme resily stejne problemy, protoze jsme byly ve stejnem mesici a ted zas mame uz deticky, tak si povidame o nich. Je teda blby, ze jsme po ce republice, takze na kafe nezajdem, ale jinak je to super.
@areca píše:
Adelinee pokud muzu poradit, tak kouni na skupinu ci diskuzi, kde bude stejny termin porodu ( mesic) jako mas ty. Ja to takhle v tehu udelala a chodim tam porad. S holkama jsme kamosky. V tehu jsme resily stejne problemy, protoze jsme byly ve stejnem mesici a ted zas mame uz deticky, tak si povidame o nich. Je teda blby, ze jsme po ce republice, takze na kafe nezajdem, ale jinak je to super.
jj taky sem v takovych skupinach a je to super ![]()
@areca a holky, ja uz v takove skupine jsem take, ale neni tam nikdo od nas a ja jsem prave myslela treba kafco nebo spolecne nakupy oblecku atd.
Ale dekuji moc, asi tedy zustanu u te skupiny a na nakupy budu chodit sama ![]()
No tak to by byla asi velka nahoda najit na emiminu nekoho tehotneho na zacatku ze znojma si myslim. Ja uz mam orcja takze nakupy oblecku se me netykaji. Ja uz dokupuju jen to, co je ted potreba. Ale koukala jsem ruhle v obchode u gymplu, kdyz jsem byla malemu pri cepku, ze tam ma pani mooc krasne vecicky. Takze ti to nakupovani zavidim:-)
Jestli mas fb tak si tam zadej Srazy maminek Znojmo, holky chodej na kafco a tak
Dobrý den,
zvu vás do skupiny Maminky Znojmo a okolí. Dostanete tam rychlejší odpovědi, když něco potřebujete zjistit o vašem okolí (obchody, otevírací doby, restaurace), můžete obchodovat bez poštovného nebo se sejít na kafe.
Stačí jen zažádat o členství.
Krásné dny přeje
admin Monika ![]()