Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Přesný čísla ti jsou úplně k ničemu. To musí někdo spočítat přesně na váš dům. Tepelný komfort je jen o nastavení teploty na termostatu ![]()
@Cenarius píše:
Přesný čísla ti jsou úplně k ničemu. To musí někdo spočítat přesně na váš dům. Tepelný komfort je jen o nastavení teploty na termostatu
Nejde mi o přesná čísla. Jde mi spíš obecně o zkušenosti, zda má investice smysl, jak jsou spokojeni apod.
Projeď si videa s Tesláčkem a Ondrou Bajerem. Vše tam nádherně vysvětluje. Do starého domu asi ne. Do novostavby ano.
Ale každý si musí udělat názor sám.
Tady je odkaz, zkoukni všechno, zapisuj si, dělej si poznámky, větší expert na FV než Ondra Bajer asi v ČR není
https://youtu.be/YPcn-z_-AD0
Toto je moc pěkná reference na fotovoltaiku s tepelným čerpadlem. Ten pán je energeticky soběstačný, nezávislý a šťastný.. až na ty sousedy https://youtu.be/aK-bzXvdYIo
Ahoj, prosím je tu někdo, kdo má zkušenosti s fotovoltaikou a tepelným čerpadlem na domě? Máme starý rekonstruovaný dům. V současné době vytápěný pevnými palivy. Voda a vaření jen v elektřině. Na kolik vás vyjde provoz? Jak se vám s tím žije, tepelný komfort apod. Děkuji