Tetování

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.12.08 16:44
Tetovani

Ahoj holky,
nevedela jsem, kam tenhle dotaz zaradit, tak to strcim sem :D Doufam, ze si nad timto dotazem nebudete tukat na celo :D A ted k veci. Uz dlouha leta touzim po tetovani, ale jeste nebyla prilezitost a ani napad a ted konecne jsem obednana (1.1.) do tetovaciho salonu. S taterem jsme dlouho spolecne pracovali na navrhu a dopracovali jsme se k necemu, co bych opravdu rada nosila cely zivot a jsem zcela spokojena. Vybrala jsem si pro tetovani nart a trosku to bude vybihat na kotnik a na litko. Nart bude potetovany temer cely. No ale ted jsem se setkala s problemem. Kdyz jsem par lidem rikala, kde to budu mit, tak mi kazdy odpovedel, ze jsem se uplne zblaznila, ze to je nejbolestivejsi misto a ze to bude pekelne bolet. Ze jestli jsem jista, zda to vydrzim. No a kdyz uz to rikal asi ctvrty clovek, tak jsem se zacala bat (pred tim jsem se opravdu nebala, bolest mi nedela nejake vetsi problemy). No zacala bat, jsem posr… strachy:D Tak se vas tu ptam, jestli nemate nejaka tetovani na nartu (kotniku) a co mam tedy ocekavat? Da se to vydrzet tri a pul hodiny? Nejvic me stve ta nejistota, co od toho cekat…Jako pred porodem:D
Moc dekuji!!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 27.12.08 17:04

Ahoj
ja mam na ruce a na pateri a pohoda.Na kotniku to pry trosku vice boli ale da se to vydrzet!!!
Kazdy ma jiny prah bolesti ale „kraso trp“ :wink: :wink:

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 27.12.08 17:31

Ahoj,
bývalá kolegyně měla na kotníku ornament cca 8×6cm, prý jí to dělali něco přes 2 hodiny, první hodina byla děsná, pak už kůže znecitlivěla, takže to nebolelo. Já mám tetovaný rameno a souhlasím, zhruba po hodině kůže bolestí znecitliví :wink:

Ale, pokud to bude tvůj splněný sen, jdi do toho!!! V nejhorším se dá přece vždycky přestat a dodělat později, ne? :)

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.12.08 18:32

To ja do toho pujdu urcite. Ja se na to desne tesim!!! Pritel se nechal tetovat na stedry den a ja se necham na Novy rok. S taterem uz jsme si placli. Tak snad to nebude horsi jak porod :D Me se tetovani na nartu desne libi. Rada nosim potpadky, tak to snad bude vypadat sexy :lol: Akorat ze je to fakt velke, tak tam budu trpet dlouho a bude to primo do kosti. Ja dam urcite vedet, jak to dopadlo a jestli jsme nezustali u jedne carky :lol:

Andrina
Kecalka 216 příspěvků 27.12.08 19:25

Ahojky,tak tohle mě zajímá :D
Určitě se pak ozvi,na nártu se mi to moooc líbí,uvažovala jsem nad tím taky,ale prý celkem bolí…ale… :wink: jak už psali holky,každý vnímá bolest jinak.
Mám tetování na krku,jen menší,decentní a slýchávala jsem taky,že je na krku jemná kůže,že to bolí…
Byla jsem překvapená,bolest podle mě vypadá jinak :D

Tak se pak určitě ozvi,jsem zvědavá 8O

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.12.08 20:00

Ozvu a kdyztak dam i foto. Kazdy rika, ze tetovani je droga a ze je tezke prestat, tak doufam, ze neskoncim potetovana cela :lol: Pro me to bude mit symboliku. Bude v tom zakomponovany kvet jako muj syn a s kazdym novym ditetem pritetujem kvet dalsi, tak doufam, ze jednou nebudu jak kvetinova zahradka :lol: :lol:

anlea
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 27.12.08 20:39

Ahojky, mám radu jak na to aby tě to nebolelo :wink: ,Zajdi do lékárny a kup si mast EMLA, je to lokální anestetikum,volně prodejná,mají v každé větší lékárně,tedy aspoň u nás.opravdu odzkoušeno že to pak nebolí,musí se nanést asi tak hodinu před tím,je to napsané v příbalovém letáku

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.12.08 20:44

To by bylo fajn, ale my bydlime v zahranici a tady to asi mit nebudou. Zkusim se zeptat primo toho tatera…

liška
Echt Kelišová 7572 příspěvků 27.12.08 20:49

Ahoj, moje sestra má tetování na nártu, říkala, že to teda bolelo pekelně, dělala jí to přes 3 hodiny, ale sestra musela mít přestávky po půl hodině, cukala jí z té bolesti noha, a po určité době to šla znova obtahovat, takže bolest znova. Ale má to moc pěkné a jak holky říkaly, že je to jako droga, tak má tetování na vnitřním předloktí, na za krkem, a šla i do piersingu do pupíku, do brady, do jazyka… a plánuje si jemným řetízkem (tetováním) obtáhnout celé tělo :roll: , má to i zdůvodněné a na naše námitky má spoustu odpovědí, ale to je na jinou diskuzi.
mmch. zkusila i pseudodredy…
Tak držím pěsti!

anlea
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 27.12.08 20:49

já si myslím že ji budou mít i v zahraničí ale zeptej se na to toho tatera,uvidíš,tady se to aplikuje celkem běžně

MaKi
Kelišová 5284 příspěvků 27.12.08 20:50

Ahojky,

mám tetování nad kotníkem, rozměr asi 10×3 cm. Co se týče bolesti, jak psala Andrina - i podle mého vypadá bolest jinak :wink: V začátku to vážně nebylo příjemné, jak jehla narážela na kost (hnusně řečeno, vím :? ), ale pak to znecitlivělo a pohoda. Trvalo to asi dvě hoďky. Neboj se, tatéři jsou zkušení, a kdyby jsi měla vážně strach z bolesti, tak mají po ruce nějaké lokální anestetikum.

Takže držím palce a i já jsem zvědavá na výsledek !!

PS: Tetování je nakažlivé, a jedno je fakt málo :lol: Po porodu jdu do dalšího, chci si nechat dozadu na krk vytetovat jméno a datum narození prcka nějakým zajímavým stylem :lol:

kometka01
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 28.12.08 01:36

ahoj holky, přesně mi tato diskuze sedla.

zdravím andrinu :.-)))

přítel by toužil, abych je měla. mě to samotnou nikdy nenapdalo. teď jsem těhu, ale co při kojení? dá se tetovat?

díky Radka

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 28.12.08 06:34

Ja taky jeste kojim. Tater to vi. Nemyslim si, ze by se z tetovani dostalo neco do obehu. To je jen lokalni. Leda ze by jsi z toho zazitku ztratilo mleko :lol: Coz je dost nepravdepodobne…

MartinaP
Kecalka 435 příspěvků 28.12.08 09:26

Já mám kérku taky v plánu, ale zatím jsem teda nesebrala odvahu, ale nakonec do toho taky půjdu, mám v plánu taky kotník. Prý to na kostech víc bolí, ale teď jsem tu měla kamarádku a ta má tetovanou celou páteř od zhora od krku až ke kostrči, takže se to asi vydržet dá. Říkala ze začátku je to nepříjemný i to bolí, ale pak už si zvykneš…tak hodně štěstí a neboj, to zvládneš…kdyby to bylo tak děsně bolestivý tak by si přece nikdo nenechával dělat další tetování ne? :lol:

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19248 příspěvků 28.12.08 10:55

Ahoj
Mám kérku asi 5 cm nad kotníkem (velkou asi 5×8cm) a nemůžu říct,že by to bolelo.Ale není to přímo na kotníku,tak nevím,tam to možná bolí.
A pak jsem si nechala tetovat rameno…no né přímo rameno.Nahoře na ruce…prostě tam,co je celkem běžné místo.Nechala jsem si to dělat ke konci těhu (asi v 8.m.).A ani to tehdy nebolelo.Víc teda bolely ty kopanečky. :lol: Kubík neměl tyhle zvuky rád a kopal vždy,když se vysávalo,vrtalo i když jsem si čistila zuby elektrickým kartáčkem. :lol: Tak mě pěkně kopal do bříška.Jinak bych neřekla,že to nějak bolelo. Švagrová má kérku na nártu a i když je oproti mě celkem cíťa,tak říkala,že přímo na kosti to celkem bolí,ale jen přímo na kosti.Takže to bylo střídavě bolavé a nebolavé.

Hele,větší bolest než porod to není. 8) :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama