Tip na tanec pro starší matku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9069 příspěvků 18.04.18 16:47
Tip na tanec

Ahok, dejte tip na tanec pro starsi matku, ne hubenou, ale ne tlustou, ktera ma ted asi prumernou kondici, prumerne casu a nadana na pohyb je lehce az stredne nadprumerne. chtela by chodit bez partnera, pravidelne na lekce, nechce ani mezi pubertacky, ani mezi hubenoury ani mezi sportovce ci tanecnice, at uz se tim mysli profi tanecnice nebo casto trenujici. bezny aerobic a jeho obmeny me uz nebavi. kdyby se u toho dale lehce zhubnout, byl by to bonus.dik

Reakce:
terulína
Neúnavná pisatelka 16659 příspěvků 18.04.18 17:00

Zumba, salsa pro ženy…

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 18.04.18 17:03

Odkud jsi? Doporucuji americky step :)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 18.04.18 17:10

To bude spíš chtít hledat v místě bydliště, moje mamka chodí na nějaký tanec pro starší dámy… (55+)…Je tam na tom většina tak nějak stejně. Pořádá to místní taneční škola, kde jsou jak klasické kurzy tanečních, pro studenty i dospělé, v párech, tak třeba zumba a další pohybové aktivity, pole dance apod. pro jednotlivce.

Uživatel je onlineČerná vdova
Extra třída :D 10080 příspěvků 18.04.18 18:17
@tasa píše:
Ahok, dejte tip na tanec pro starsi matku, ne hubenou, ale ne tlustou, ktera ma ted asi prumernou kondici, prumerne casu a nadana na pohyb je lehce az stredne nadprumerne. chtela by chodit bez partnera, pravidelne na lekce, nechce ani mezi pubertacky, ani mezi hubenoury ani mezi sportovce ci tanecnice, at uz se tim mysli profi tanecnice nebo casto trenujici. bezny aerobic a jeho obmeny me uz nebavi. kdyby se u toho dale lehce zhubnout, byl by to bonus.dik

Flamenko. ;)

Extra třída :D 10080 příspěvků 18.04.18 18:18
@Markétka111 píše:

Ten je náročný. To je tak pro dvacetiletou a mladší. ;)

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 18.04.18 18:50

@Černá vdova delam ho leta, navic nase skola stepu porada kurzy pro lidi vseho veku a podle toho jsou i zameren :)

tasa
Echt Kelišová 9069 příspěvků 18.04.18 20:09
@radkka píše:
To bude spíš chtít hledat v místě bydliště, moje mamka chodí na nějaký tanec pro starší dámy… (55+)…Je tam na tom většina tak nějak stejně. Pořádá to místní taneční škola, kde jsou jak klasické kurzy tanečních, pro studenty i dospělé, v párech, tak třeba zumba a další pohybové aktivity, pole dance apod. pro jednotlivce.

tak mezi 55 + bych vypadala pro změnu jak puberťačka já

tasa
Echt Kelišová 9069 příspěvků 18.04.18 20:10
@Markétka111 píše:

a asi potřebuju speciální boty, ne?

Extra třída :D 10080 příspěvků 18.04.18 20:11
@Markétka111 píše:
@Černá vdova delam ho leta, navic nase skola stepu porada kurzy pro lidi vseho veku a podle toho jsou i zameren :)

Je to v Praze? Já jsem ten step dělala před lety, už je to skoro 20 let. Ale jen jako jednu z možností. Chodila jsem jen na pár kurzů. Z toho, co si pamatuju, to byl zápřah na kolena.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 18.04.18 20:11

@tasa urcite casem ano, nevim jak je to v jinych skolach, ale my i pujcujeme

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 18.04.18 20:12

@Černá vdova nene, my jsme ted nove v Usti nad Labem :) a jako zaprah na kolena mi to neprijde

tasa
Echt Kelišová 9069 příspěvků 18.04.18 20:14

Abych to trochu upravila, tak dodávám, že:
pole dance- super, ale netroufám si, nejsem trdlo na pohyb, ale určitě nesrším nadáním, mám asi 15 kg navíc
street dance- obvykle pro 17leté
styl M. Jackson- dtto
zumba-nebaví mě
salza - neláká mě
hula hop, i když to není tanec- super, netroufám si, že je to pro šikovnější
step-super, ale nechce se mi investovat do bot, americký step neznám
flamenco-zvážím
africký tanec - nevím, možná

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 18.04.18 20:17
@tasa píše:
tak mezi 55 + bych vypadala pro změnu jak puberťačka já

Jsou tam různé skupiny :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >