Tloustnutí - pandemie

Anonymní
8.2.21 18:20

Tloustnuti - pandemie

Ahoj holky, ja to mate ty co jsou doma na homeoffice a deti na online vyuce s pribyvanim hmotnosti? Ja pribrala skoro 9 kilo a dite 6? Varim denne, dite ma porad hlad, ven denne chodime, omlouvam se za anonym, chodi sem kamaradky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.2.21 18:28

Jo, taky jsem přibrala. 3kg. Teď do toho ještě zima tak ani nechodím moc ven.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 18:30
@Anonymní píše:
Jo, taky jsem přibrala. 3kg. Teď do toho ještě zima tak ani nechodím moc ven.

Tak co bych dala za tri

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 18:45

Já pribrala 10 :(. Strašně moc mi chybí takový ten rutinní pohyb. Ikdyz se snažím chodit ven, tak holt chybí takový ten pohyb do práce, z práce, mezi kancelářemi apod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 18:46
  • 4 kg, do práce chodím, ale méně se hýbu(nechodím plavat, z práce chodím unavená). Jím ted velmi nepravidelně, v práci jsem většinu času na infekčním oddělení a tam nechci jíst. Takže se těším, až se v klidu najím doma večer. Taky jím víc sladkého, když jsem ve stresu a unavená. Nejsem z celé dlouhodobé situace v pohodě a nedokážu opřít do diety.
  • Citovat
  • Nahlásit
14814
8.2.21 18:47

Já na váhu nelezu a jsem spokojená :mrgreen: Ale do oblečení se vejdu, tak to neřeším. A děti vypadají dlouhodobě jak z dachau, jim by nějaké kilo navíc neuškodilo… My máme ale vyhublost v genech, děti dvojitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53449
8.2.21 18:51

Doma jsou pouze dcery. Ktere maji distancni. Ani jedna nepribrala. Mladsi pribrat potrebuje. Je chroust. V poledne se temer kazdy den projdou a jdou pro obed do sk. jidelny. Stihaji odpoledne i litat venku. Kdyz neni na chodniku sklo, jak je dneska :mrgreen:. Tak si vytahnou kolobezky nebo klidne kol. brusle, kolo.
Doma mame i behaci pas, kde se muzou prochazet, kdyz je hnusne pocasi, jak je dneska venku. Takze pohyb je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4589
8.2.21 18:52

Jok já dvě kg, holky taky tak,, je to MOR to domácí vězení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 18:54

No me uz to zneklidnuje, dite porad hladove, ale jak sedi tak pribira ale jak mu nemam dat jist, ven chodi kdyz napadne snih sportovec to dusi neni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 18:56

@Kelsey jo tak moje dite rozpochybovat to je sila, se mnou ne, pry je to uz ostuda chodit s mamkou a venku spoluzaci nejsou jen kdyz napadne, ze chodi sankovat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:00

Ale nechapu to, me prijde, ze pohybu mam dost, chodim na prochazky, posledni jidlo v 18h no jeste bych ti mohla hodit na vek :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1763
8.2.21 19:04

Taky pět. Strašný. A návrat do práce v nedohlednu. Naštěstí děti ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
8.2.21 19:20

Taky taky, 7 kg :zed:
Ale já když mám depku, tak mám sklony.
Teď jsem si pořídila vibrační plošinu.
Taky bych ráda kdyby chlap mi hlídal dítě a já mohla se psem na dlouhé procházky.
Ale teď to asi nepůjde..
Doma bude rekonstrukce. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
8.2.21 19:31

Já kilo +, děti, bohužel nic :mrgreen: Zvlášť tomu mladšímu by 2-3 kila navíc neuškodila, klidně i těch 6 by mohlo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:35

+5, ale už jsem vyrazila do boje :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie