Kdo je nej na eMiminu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8911
25.11.11 09:53
MonnyDee píše:
Jura007 píše:
Monny, ty seš mladší ročník, to tě omlouvá… :mrgreen: Melodie té písničky je totiž z té znělky „Pozor, zákruta…“
:oops: :oops: aha, tak to pardon.. jsem mimo :mrgreen:

Že se nestydíte,
takhle kazit dítě,
navíc není-li vaše.

Takovéhle děcko,
nesmí papat všecko,
nanejvíc trochu kaše…

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dada1511
25.11.11 10:03
Baslerinda píše:
Jsem tady pár sní nebyla a koukám, nějak vám to tu upadá :think:Pozor, zákruta ? Nebylo to česky Požóóól, jdou k vám kužááátkááá ? :mrgreen:

Už jsme se vychválily až do nebe,tak není o čem :lol: :mrgreen: :lol:

Požool jdou k vám kužáááááátka byl mazec :palec:

  • Citovat
  • Upravit
20518
28.11.11 08:03

Tak to mám spočítat? Nebo dám limit 1.12. ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8939
28.11.11 19:27
Emilie píše:
Tak to mám spočítat? Nebo dám limit 1.12. ????

Spočítej :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
4.1.12 11:36

Sejde z očí, sejde z mysli

kdo je nej na emiminu? No přeci LESINA

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20518
4.1.12 11:39
Pudloslava píše:
Sejde z očí, sejde z myslikdo je nej na emiminu? No přeci LESINA
:kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová