Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
MonnyDee píše:Jura007 píše:
Monny, ty seš mladší ročník, to tě omlouvá…Melodie té písničky je totiž z té znělky „Pozor, zákruta…“
![]()
aha, tak to pardon.. jsem mimo
Že se nestydíte,
takhle kazit dítě,
navíc není-li vaše.
Takovéhle děcko,
nesmí papat všecko,
nanejvíc trochu kaše…
Baslerinda píše:
Jsem tady pár sní nebyla a koukám, nějak vám to tu upadáPozor, zákruta ? Nebylo to česky Požóóól, jdou k vám kužááátkááá ?
Už jsme se vychválily až do nebe,tak není o čem
![]()
Požool jdou k vám kužáááááátka byl mazec ![]()
Emilie píše:
Tak to mám spočítat? Nebo dám limit 1.12. ????
Spočítej ![]()
Sejde z očí, sejde z mysli
kdo je nej na emiminu? No přeci LESINA
Pudloslava píše:
Sejde z očí, sejde z myslikdo je nej na emiminu? No přeci LESINA