Poradna duly
Jana Čurdová
@pinklady já podle ms 26. A a podle utz až 30 takže já si ještě počkám
Holky, mě ráno odešla nejspíš hlenová zátka. Bolí mě břicho tak zvláštně a pohltila mě nervozita.
Pomoc! ![]()
@Týnka 96 píše: @Postižená_princezna taky jsem dnes 38+4tt a malá si myslím že bude do týdne venku, po dnešní noci si troufám možná říct že i dřív 😂 nevíš pohlaví?? To sis to nenechala říct?
Pekelná noc?
Já se přiznám, že jsem teda dneska taky spala hůř, pořád poslíčky a od šesti ráno jsem už prostě ani nezabrala, tak taky uvidíme. ![]()
Nene, nenechala, já chci od začátku překvapení.
Sranda je, že můj drahý pohlaví ví a zarytě to přede mnou tají. ![]()
@Rikiki píše:
Holky, mě ráno odešla nejspíš hlenová zátka. Bolí mě břicho tak zvláštně a pohltila mě nervozita.![]()
Pomoc!
Hlavně klid, hlenová zátka může odejít těsně před porodem, ale taky klidně třeba už týden před porodem
… Hlavně se ničeho neboj ![]()
@Postižená_princezna píše:
Hlavně klid, hlenová zátka může odejít těsně před porodem, ale taky klidně třeba už týden před porodem… Hlavně se ničeho neboj
Nám porodní asistentka říkala, že může odejít klidně měsíc před porodem. Takže klídek a nožky nahoru ![]()
@Rikiki držím palce ale neboj to bude dobré kdyžtak už to bude mít za sebou
Holky baštíte některá lněné semínko? A jestli ano, jak a s čím? Drtíte ho, nebo jen zalejete?
@pinklady píše:
Nám porodní asistentka říkala, že může odejít klidně měsíc před porodem. Takže klídek a nožky nahoru
Jojo, taky jsem si teď vybavila, že jsem vlastně slyšela na předporodním kurzu i o případu, kdy odešla dokonce měsíc před porodem. ![]()
@pinklady píše:
Holky baštíte některá lněné semínko? A jestli ano, jak a s čím? Drtíte ho, nebo jen zalejete?
Já baštím, většinou zaliju horkou vodou večer a nechám přes noc „zeslizovatět“ a pak to ráno rozmixuju a dávám do jogurtu nebo do kaše. Ale poslední dobou jsem na to nějak líná, takže jsou dny kdy si ho nedávám vůbec. ![]()
@Postižená_princezna doslova šílená noc, křížové bolesti šlo mi to do břicha jako na menstruaci a tvrdlo mi bricho, čekala jsem jestli se to rozjede a zatím je docela klid tak uvidíme
dotoho od včera se moje tělo začalo čistit pořád sedím na záchodě takže si vážně myslím že to mám za pár ![]()
Tyjo tak to obdivuju tebe ale i manžela že umí být ticho a že se ještě neprorekl
já bych to nevydržela.. to je tvoje první miminko?
K té hlenové zatce, mě začala odcházet asi před 3tydny postupně po kouskach..
@Týnka 96
Tak uvidíš, my ti tu budeme držet palce
kdyžtak začít měřit intervaly a jak nám říkali na kurzu: hlavně být v klidu a snažit se uvolnit, pak je to všechno rychlejší, nepoddávat se bolesti a odpočívat dokud to jde.
Ale mě se to teď kecá co ![]()
Jojo, já se taky divím, jak dokáže držet tajemství a neprořeknout se.
Takže u nás je to zatím samá přezdívka - Fazolka, Pipi Pupu, Boulík a tak podobně
mám trochu tušení na chlapečka, tak uvidíme.
A jo, je to moje první, tvoje taky? A vy čekáte chlapečka nebo holčičku (asi si to tu už psala, ale vždycky mi pár stránek v diskuzi uteče, tak nejsem v obraze)? ![]()
@Postižená_princezna hele já jsem v klidu a na porod se strašně těším asi jsem blázen 😂 odpočívám dneska jen polehavam nějak nejsem schopná ničeho 😄 a stres z porodu nemám vůbec 😊
Jako klobouk dolů před vámi zvlášť když je to první miminko 😇 no také čekám první a bude to holčička Viktorie 😊 asi psala ale už je to dlouho, jak se tu furt něco resi tak se v tom taky ztrácím už 😂
@Týnka 96 taky držím palce a závidím ti tvůj klid myslím že až já budu takhle před porodem budu mít strach větší zatím jsem co se týká porodu taky celkem v klidu ale jinak je pořád něco
@lovean děkuju 😊 no tak on si člověk stresem akorad ublíží ale každá se bojí akorad někdo to snáší tak a někdo tak
snad se být v klidu a ještě odpočívat když máš ještě měsíc před sebou 😊