TP listopad/prosinec 2016 :)

647
16.4.16 11:34

TP listopad/prosinec 2016 :)

Zdravím budoucí maminky, které čekáte miminka koncem listopadu a začátku prosince :)
Jak se vám vede? Máte nějaké těhotenské příznaky? Čekáte první, druhé, třetí,..? :) Popřípadě, jak děti jsou od sebe věkově?
A kdy plánujete o těhu říct rodině? :) Povídejte přehánějte, ať nám to hezky utíká ;)
A ještě něco, v jakém jste tt?
Všichni zde vítejte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5108
16.4.16 13:11

Ahoj, čekám třetího prcka a už jsem mamce a sourozencům poslala obrázek testíku, jinak to zatím tajíme. Nejstarší bude mít v lednu 18 a mladší 2,tak snad to zvládnem, Terezka mi moc pomáhá už teď s Eliškou. Jinak bych měla být 5+3 a termín 14.prosince, ale uvidíme jak to spočítají na genetice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
16.4.16 16:48

@alexa37 Tak to moc gratuluji ;) 18let, to je vlastně skoro jedináček co? Jak se tvářila na mladší sestřičku? Ale asi hezky, když tak pomáhá ;) to máš fajn takovou pomocnici. Naše první má 19měsíců, takže ještě docela prcek, tak snad to nějak zvládneme. Jsem 8tt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
16.4.16 17:44

Ahoj, taky bych se ráda přidala :) dnes jsem 7+1,a termín porodu 3.12, a o tehotenství ví jen přítel a pár nejbližších přátel, mám za sebou revizi, tak rodině to chcenme říct až tak za dva týdny :) jinak už přes týden mám hrozný nevolnosti, ze všeho se mi dělá zvedá žaludek, a celý den je mi špatně :( tak snad to za chvíli zmizí a já si budu to těhotenství užívat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
16.4.16 19:17

@Petty4 tak Terka Elišce nechtěla ani lyšet, těžká puberta, ale jak ji poprvé viděla tak ji už nechtěla dát z ruk, malo pravdu zbonuje, no tento prcek byl neplánovaný, Elišku mám z umělého a pravděpodobnost, že otěhotním byla moc malá a tak nás to překvapilo, ještě jedno jsme původně chtěli, ale změnili podmínky pro umělé a museli by jsme vše platit tak jsme změnili rozhodntí, ale miminko si k nám postě cestu našlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
16.4.16 19:19

@endy86 na to, že si budeš těhotenství honem zapomeň :mrgreen: jak přejdou nevolnosti tak přijdou bolesti kyčlí jiné nepříjemnosti, čekám třetí a už na to, že si budu užívat nečekám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
16.4.16 19:24

@endy86 mi ani nemluv, je mi špatně stále :( Jinak moc gratuluji ;)
U nás to ví jen manžel a moje Máma, jinak asi po 12tt… zatím nevím, jen mám strach, že to půjde vidět, nějak rychle se kulatím na to, že prcek má asi 8mm :D

@alexa37 tak je krásný že malou nakonec takhle přijala, ale teda nečekaný jsi to vážně měla :) u nás jsme tomu nechali ten takzvaný volný průběh a po 7 měsících // :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
16.4.16 19:32

@alexa37 to jsi mě moc nepotěšila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
16.4.16 19:34

@Petty4 tak aspon nejsem jediná…už jsem přemýšlela že požádám dr aby mi něco dala, je mi špatně fakt celý den, nemůžu spát nic…jsem z toho už uplně hotová…v úterý jdu na kontrolu, tak snad mi poradí, i když asi proti tomu nic nebude :( já taky počkám asi do 12 tt po tý mojí předešlý zkušenosti na to ted nechvátám…tobě taky gratuluji :) já už jsem ted taky strašně nafouklá, nikdy jsem takový břicho neměla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
16.4.16 20:48

Ahoj, jsem nejspíš 4+4, k doktorovi se teprve objednam a manžel to ví ode dneška :D a jsem těhotná poprvé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
16.4.16 20:51

@endy86 jako mě je fakt šíleně zle, jsem z toho zoufalá, ale nevím, jestli se s tím něco dá dělat :( Já jdu na kontrolu až za 14 dní, tak třeba do té doby neumřu na to jak je mi zle :? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
16.4.16 20:52

@smileee11 gratuluji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
16.4.16 21:41

Já si furt namlouvám, že mi je zle z přetažení :lol: pořád tomu nemůžu věřit, dokud nebudu mít průkazku tak neuvěří, on to byl u nás opravdu zázrak, mám PCO jediného vaječníku se špatně průchozím vejcovodem a manžel lenochy, to dítě nám asi dá pořádně zabrat když se tak probojoval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
16.4.16 21:45

@endy86 je fakt, že první těhotenství jsem nezvracela, ale zas mi tvrdlo břicho od 20tt a nakonec mi zastavovali ve 30 porod a zůstala jsem do 36 týdne v nemocnici, druhé sem prozvracela, tvrdlo mi břicho, boleli kyčle a záda, oteklá jsem teda byla u obou, jestli to druhé bylo věkem nevím, ale ted se toho hrozím, v srpnu mi bude 40,Elišce je 15 měsíců tak už se vidím jak se z ni budu kutoule s tím břichm, začla chodit v 10 měsících a chvilku neposedí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.4.16 08:43
@Petty4 píše:
@smileee11 gratuluji ;)

moc děkuju :) sama tomu ještě nevěřím, neustále se dívám na testy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek