TP srpen 2021

959
15.12.20 10:43

TP srpen 202

Tak co, kdo z Vás už našel dvě čárky jako předvánoční dárek? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1211
15.12.20 13:03

Klidně se přidej do diskuze srpnatka 2021 už nás tam pár je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
17.12.20 16:19

@flicek18 Dnes ráno, tak snad to vyjde. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
17.12.20 16:25

Krásné odpoledne, můžu se k vám přidat? Dnes jsem byla u doktora a podle utz jsem 7+4tt. Tak bych byla ráda, kdybych mohla s někým sdílet radosti a strasti těhotenství ❤️🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
17.12.20 19:34

@Saris12 gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
17.12.20 19:35

@AksaM_B určitě se přidej, gratuluji :srdce:
Je první nebo už nějaké dítko doma máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
17.12.20 22:26

@flicek18 Děkuji moc. Je to moje první ❤️ jsem ze všeho tak vyplašená. Docela špiním, ale doktor mě ujistil, že to nic není. Ukazoval mi na utz, že mám nějaké mini „praskliny“ v děloze a když třeba rychle vstanu, kýchnu atd. tak z toho vytece trošku krve. Ale fazolka hezky vyrostla, srdíčko bije, tak se budu snažit být klidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
17.12.20 22:26

@flicek18 Děkuju ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.20 22:49

Ahoj ženy :mavam:,

mám TP 22.7.2021 :dance:

Dnes jsem ukončila 9tt a mířím do 10tt. První UZ již 30.11. a srdíčko :srdce: už tlouklo :andel: Nyní jdu na UZ 22.12., protože mám v plánu dát rodičům vánoční dárek (trošku váhám, je to před screeningem)…

A jak mi je? Nálady totálně na houpačce včetně úzkostí a asi i deprese, mám pocit, že někdy partnera nenávidím (zažila to některá? :think: ), bolesti prsou šílené - od 7tt spím jedině v podprsence…Břicho mám nafouklé jak v 6. měsíci :nevim: :mrgreen: Nejhorší je ale únava, spala bych stále. Ráno mírné nevolnosti, mívám i nechutenství, moc toho nesním :zed: Mám nízký tlak a nyní v 9tt se přidalo motání hlavy a pocity, že sebou třísknu (např. po 40 minutách jízdy v MHD v roušce). Jo a trpím na noční pocení, celá postel i já úplně mokrá a musím se v noci převlékat…Máte to některá? Takže nestěžuji si, sdílím a myslím, že se mám fajn ;)

Vůbec ještě netuším, jakou vybrat porodnici a za měsíc se musím registrovat k porodu, jsem z Prahy. Kdy jste začaly vybírat hadříky pro mimčo? A papáte ty vitamíny pro těhotné? Nebo jíte zdravě? A vůbec, jak se daří? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
18.12.20 00:10

@AksaM_B taky špiním a mám bolesti v podbřišku. Jsem unavená- dcera spatne spí, takže mám málo spánku a už jsem opravdu vyčerpaná. Takze si myslim, ze to mam z toho. K Dr. Budu volat příští týden, chci se objednat až na leden.
Snaž se tím nestresovat a užívat si těhotenství, kort jestli nemáš věci jako nevolnosti, únavu naladovost atd ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
18.12.20 00:14

@MamkaDenča u prvního jsem.mela.velkou únavu, nevolnosti v průběhu dne a pocit motani hlavy a že sebou seknu, po 1. Trimestru vše postupně přešlo.
V 1. Těhu jsem brala kyselinu listovou ale teď neberu ani tu a snažím se jíst dost zeleniny.
Oblečení jsem začala kupovat až po 2. screeningu, možná před tím když se nám něco extra líbilo, ale většinu věcí jsme koupili až v 7 a 8. Měsíci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
18.12.20 06:28

@flicek18 Děkuji za uklidnění. Musím říct, že po včerejší kontrole jsem klidná. Holt prostě musím mít něco extra no. Nikdo z mého okolí nešpinil, takže člověk fakt nevěděl.
Kolik je dcerce? Věřím, že je to náročné, když v noci špatně spí. Ten spánek je fakt důležitý. Já musím zaklepat, ale kromě občasného zvednutí žaludku mi téměř nic není. A až v těhotenství spím celou noc a v klidu se vyspím 😁… Jinak přeji hezký den 🌷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
18.12.20 06:29

@flicek18 Děkuji, ještě tedy není vše na 100% ale uvidíme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
18.12.20 09:58

@AksaM_B jsou ji dva roky. Pořád ji kojím tak i to na únavě nepřidá. Ale to nějak zvladneme a příští rok budeme 4 ;)
Chápu, taky z mých kamarádek. myslim nikdo nespinil, tak jsem z toho byla trochu mimo.
Tak to je super, tak snad Ti to zůstane i dál bez nevolností, únavy atd :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
18.12.20 09:59

@Saris12 první trimestru je to vždy vše nejisté. Ale věřím že nám to dopadne dobře :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat