Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
My to měli obdobně s kytkou pro tchýni v Liberci - objednali jsme z oblíbeného květinářství, ale samotný rozvoz naprosto selhal. A to jsem obvolávala jak pitomec její kolegyně, vrátnici, komunikovala s řidičem apod. A dopadlo do dle popisu - zavolali jí před barák, žádná donáška ke stolu… Zkrátka zajišťují jen ROZVOZ, ale zbytek neřeší
.
Nema někdo aktualni doporučení na firmu, ktera by zvládla zítra dodat peknou kytku? Je to na poslední chvíli a nemam ani zadnou zkušenost. Diky za rady
Ahoj, já vždycky, když potřebuju doručit kytku (nemám rodinu v místě bydliště, takže jakákoli přáním řeším kytkou), tak prostě oslovím floreu. Tam mají ty kytky moc hezké. Přesně si vybereš, c o chceš. Nemají nějaké předchystané, všechno je to podle mých představ a taky výběru
Tak se mrkni na ni.
@Lotrinka stěžuj si, takhle ta služba opravdu fungovat nemá