Reklama

Třetí dítko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 12:17
Třetí dítko?

Ahoj, mám dva kluky - osmi a tříletého a poslední dobou se mi hlavou honí myšlenky na třetí dítě. Samozřejmě bych chtěla holčičku, ale všude kolem v příbuzenstvu máme samé kluky i manžel je ze tří kluků, tak to moc nadějně nevidím. Slyšela jsem názor, že 2 nebo 3 děti už není tak velký rozdíl. :wink: Zajímalo by mě, co si o tom myslíte. Hlavně bych byla ráda za názory a zkušenosti maminek, co mají tři dětičky. Díky moc.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 14.10.09 12:24
Re: Třetí dítko?
bodo74 píše:
Samozřejmě bych chtěla holčičku
:lol: No, jenom k tomuhle - co znám holky se třemi dětmi, větš. jsou to děti stejného pohlaví a obvykle je dost mrzí reakce okolí, že se to „zase nepovedlo“ :lol: .
Mně by se naopak tři kluci moc líbili, ale holku bych taky brala, co by ne. Mít třetí dítě, abys měla holčičku, mi nepřijde šťastné, ale jinak si myslím, že tři je lepší parta než dvě. Navíc všem trojmatkám, které znám, to nechutně sluší, takže už proto :lol: .

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 14.10.09 12:49

Lentilko neštvi. :lol: Já jednou holku mít budu. :wink:
Vím, že jsi na taková přání „vysazená“. Ale kdo mě bude na starý kolena navštěvovat? Kluci zmizej za hnusnejma snachama. :-)

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 14.10.09 12:50

Já (my) jsme měli kluky ve věku 15,14 a 12 let, když se narodila Eliška (nyní má 7 let). Vždy jsem říkala, když byli kluci malí, že až budou starší, že budu chtít ještě jedno, ne z důvodu, že bych chtěla holčičku, ale abych nebyla na „stará kolena“ sama s tatou. No a do poslední vteřiny jsme nevěděli, co to bude, až v momentě porodu, když jsme čekali třetího, tak každý " no snad to bude ta holka", já jsem říkala, že chci kluka, aby si spolu hráli a byli „parta“. Ale stejně tomu tak nebylo, nejstarší a nejmladší ti dva jo, ale prostřední byl „samorost“.

Knoflice
Echt Kelišová 7809 příspěvků 14.10.09 12:51

Bodo, mám tři děti a jsem ráda, že je mám. Pochybuju, že by ti někdo se třema dětma napsal, že toho lituje. 8)

Počti si, jak na tu holku, je stopadesáttisíc různých rad, jak to pojistit. Moje teta je vyzkoušela snad všechny a má tři syny. :lol:

Souhlas s lentilkou, když jsem čekala třetí, tak jsem hlavně od starší generace (bydlíme na vesnici, kde se všichni známe) slyšela pořád dokola, jak bude dobře, když „nám to vyjde“. Gratulace po narození mimča se nesly v témže duchu. S tím musíš počítat. Protože je hlavní zdraví, ale každý řeší pohlaví. 8)

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 14.10.09 12:51

A navíc mi to jednou sekne. Tak to já Honzu určitě přesvědčím. :wink:
Já prostě tři děti chci a je mi samo jedno, co to bude. Ale chtěla bych holku. :oops:

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 12:57
Knoflice píše:

Počti si, jak na tu holku, je stopadesáttisíc různých rad, jak to pojistit. Moje teta je vyzkoušela snad všechny a má tři syny. :lol:

8)

Jo, jo, ty už mám načtený. :D Manžel říká, že ví na 100%, že se mu tentokrát povede holčička :lol:

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 12:59
Aladina píše:
Ale kdo mě bude na starý kolena navštěvovat? Kluci zmizej za hnusnejma snachama. :-)

Přesně tak. :wink:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 14.10.09 13:01
Aladina píše:
Lentilko neštvi. :lol: Já jednou holku mít budu. :wink:
Vím, že jsi na taková přání „vysazená“. Ale kdo mě bude na starý kolena navštěvovat? Kluci zmizej za hnusnejma snachama. :-)
Aladino - já Ti to nechci vymlouvat můj děda v toho syna taky tak věřil, až z toho měl čtyři dcery 8), akorát že to člověka zamrzí, když se tohle předpokládá. Už ty věčné poznámky o párečcích, víme (cituji tchýni, matku dvou synů „ale každý by měl mít holčičku“ :twisted: ).
Snachy jsou pakáž, to je jasné :lol: :lol: :lol: , ale jestli se mi kluci coby synové svých rodičů povedou tak, jak se povedl manžel s bráchou, tak si pískám! (Až Ti jediná drahá dcera frnkne do USA, tak si na mě vzpomeň :lol: - to mi čerstvě vykládala píuč. ve školce: dvě dcery, jedna u Kolína, druhá v Británii :twisted: )
Jinak já jsem taky náročná, to se neboj. Netrvám na holce, ale zase bych ráda dítě zdravé a pokud možno ne úplně blbé :lol: .

asha
Nadpozemská drbna 29585 příspěvků 14.10.09 13:03

Ahoj :)
Je tu diskuze tusim Cekame treti dite…uz je teda i mame :) Tak zajdi, posledni dobou to tam skomira, ale treba zas obzivne.
Jinak k tem recem, ze dve nebo tri…no ja tomu verila jeste v lete :D Ale ono je to jak v cem. Treba v nakladech to neni tak strasny. Zato co se tyce vypravovani a cestovani a vubec organizace dne…je to HUKOT!!! :D Ale ja jsem bez babicek a hlidani a manzel chodi domu kolem pul 10.

Taky je to rozdil v tom, ze se dvema detma bychom se vesli do naseho bytu celkem v pohode…takhle musime do tri let najit neco vetsiho :D Uz ted si tu dost lezem po hlavach (mame 3+kk). Ale jinak je to uzasny, kdyby to slo, klidne bych sla do 4. (a doufala, ze se z toho nezblaznime) :D

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 14.10.09 13:04
Aladina píše:
Já jednou holku mít budu. :wink:

Až si některý ze tří synů dovede nevěstu :-)

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 13:04
Knoflice píše:
Bodo, mám tři děti a jsem ráda, že je mám. Pochybuju, že by ti někdo se třema dětma napsal, že toho lituje. 8)

Jasně. Jen mám někdy pocit, že nic nestíhám - škola, školka na dopoledne, kroužky, domácnost atd. A to se tatínek hodně zapojuje do všeho. Je ale pravda, že když jsem měla jen Tomáše, tak jsem taky měla pocit, že nic nestíhám a když se narodil Lukášek, tak se to taky zvládlo :wink:

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 13:08
asha píše:
Ahoj :)
Je tu diskuze tusim Cekame treti dite…uz je teda i mame :) Tak zajdi, posledni dobou to tam skomira, ale treba zas obzivne.Taky je to rozdil v tom, ze se dvema detma bychom se vesli do naseho bytu celkem v pohode…takhle musime do tri let najit neco vetsiho :D Uz ted si tu dost lezem po hlavach (mame 3+kk). Ale jinak je to uzasny, kdyby to slo, klidne bych sla do 4. (a doufala, ze se z toho nezblaznime) :D

Do diskuze nahlédnu. Díky.

A bydlení bysme právě taky museli řešit, protože máme 3+kk. A ještě k tomu asi větší auto.

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 14.10.09 13:13
[quote="Len-til-kah (Až Ti jediná drahá dcera frnkne do USA, tak si na mě vzpomeň :lol: - to mi čerstvě vykládala píuč. ve školce: dvě dcery, jedna u Kolína, druhá v Británii :twisted: )
Jinak já jsem taky náročná, to se neboj. Netrvám na holce, ale zase bych ráda dítě zdravé a pokud možno ne úplně blbé :lol: .

U nás hrozí, že by mohl frnknout jakýkoliv potomek, protože manžel je z USA. :?

Já jsem samozřejmě ráda, že mám dva zdravé a myslím chytré kluky. A to je určitě důležitější než, jestli to je kluk nebo holka. Ale kdyby to třetí byla holčička, tak bych se určitě nezlobila. :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 14.10.09 13:15

jejda jejda pozor na životní facky!!!! Já mám dva krásný zdravý kluky a denně děkuju za to že je mám. U třetího dítěte jsem si tak fanaticky přála holčičku, do poslední chvíle jsem věřila tomu že se povedla a pak přišla hoodně ledová sprcha v podobě nemocného chlapečka. Co bych teď dala za zdravého chlapečka nemusím nikomu vysvětlovat. Za pár týdnů se možná dozvím co nám plave v bříšku(něco už tušíme, ale…) ale věř že jediný co mě teď zajímá je to aby bylo maličký zdravý!!!!

Pardon to vlastně nebylo úplně k tématu [quote:44ffa79d0f] Slyšela jsem názor, že 2 nebo 3 děti už není tak velký rozdíl.

na to zatím bohužel odpovědět nedokážu, ale měla jsme taky dvě sestry a bylo to v pohodě… na třetí děťátko se těším víc jak na Ježíška a myslím že pokud červík hlodá tak se do toho dejte… Můžete jen získat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >