Reklama

Třetí SPZ na nosič kol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 12.04.18 21:16
Třetí spz na nosič kol

Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 12.04.18 21:18

Určitě tě může zplnomocnonit, stejně jako na všechno ostatní jednání s registrem vozidel

TopSecret
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 12.04.18 22:30
@Aries6 píše:
Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

https://satna.sportobchod.cz/…arizeni-spz/
Hned druhej odkaz. Normalne si nechate overit na poste nebo u starosty plnou moc a pak tu spz muzes vyridit ;)

czaky
Závislačka 2518 příspěvků 13.04.18 01:28

Jj presne tak, plna moc z podpisem overenym na posta/urade ( musi tam byt uvedeno k cemu te zplnomocnuje, abys treba auto omylem neprepsala na sebe ;) ) a s tim a asi velkym technicakem zajdes na registr vozidel. Radsi koukni jestli to na prislusny pobocce, kam chces jit delaj, ne vsechny pobocky delaj vse.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama