Třetí SPZ na nosič kol

22750
12.4.18 21:16

Třetí spz na nosič kol

Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10148
12.4.18 21:18

Určitě tě může zplnomocnonit, stejně jako na všechno ostatní jednání s registrem vozidel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9029
12.4.18 22:30
@Aries6 píše:
Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

https://satna.sportobchod.cz/…arizeni-spz/
Hned druhej odkaz. Normalne si nechate overit na poste nebo u starosty plnou moc a pak tu spz muzes vyridit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2732
13.4.18 01:28

Jj presne tak, plna moc z podpisem overenym na posta/urade ( musi tam byt uvedeno k cemu te zplnomocnuje, abys treba auto omylem neprepsala na sebe ;) ) a s tim a asi velkym technicakem zajdes na registr vozidel. Radsi koukni jestli to na prislusny pobocce, kam chces jit delaj, ne vsechny pobocky delaj vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama