Třetí SPZ na nosič kol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aries6
Generální žvanilka 21631 příspěvků 2 inzeráty 12.04.18 21:16
Třetí spz na nosič kol

Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 12.04.18 21:18

Určitě tě může zplnomocnonit, stejně jako na všechno ostatní jednání s registrem vozidel

Uživatel je onlineTopSecret
Kecalka 322 příspěvků 12.04.18 22:30
@Aries6 píše:
Ahoj holky,
normálně googlit umím, ale teď jsem v koncích. Jak se vyřizuje třetí spz na nosič kol? Určitě se najde někdo se zkušeností. Jde mi hlavně o to, kdo to musí vyřídit. Jsem ještě na RD a mohla bych to vyřídit já a manželovi ušetřit čas, který já mám. Ale auto je samozřejmě psané na něj. Můžu to udělat já, nebo s plnou mocí?
Děkuji moc.

https://satna.sportobchod.cz/…arizeni-spz/
Hned druhej odkaz. Normalne si nechate overit na poste nebo u starosty plnou moc a pak tu spz muzes vyridit ;)

czaky
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 13.04.18 01:28

Jj presne tak, plna moc z podpisem overenym na posta/urade ( musi tam byt uvedeno k cemu te zplnomocnuje, abys treba auto omylem neprepsala na sebe ;) ) a s tim a asi velkym technicakem zajdes na registr vozidel. Radsi koukni jestli to na prislusny pobocce, kam chces jit delaj, ne vsechny pobocky delaj vse.

Marek Sokorník
Kecalka 134 příspěvků 15.04.18 15:08

Jakou to má nosnost ty nosice na kouli?

Jarinsek
Stálice 88 příspěvků 17.04.18 19:20

Já mám od Thule a normálně tam naperu 3 kola a z toho jedno elektro- kolo, které má 27 kg

Aries6
Generální žvanilka 21631 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 21:17
@Marek Sokorník píše:
Jakou to má nosnost ty nosice na kouli?

My máme peruzzo na 4 kola, ale nevím přesně typ. Mají dva. A nosnost je tam 60 kg. My zatím vozíme dvě dospělá kola a dvě dětská. Potřebujeme ale do budoucna pro 5 kol, tak to pak musíme vyřešit. Krásně to sedí na kouli, měly jsme strach, ale překvapilo nás to.

Jarinsek
Stálice 88 příspěvků 23.04.18 17:38

Na střeše ale stejně neuvezete kolo teřší než 25 kg na jedno upínání, proto je potřeba na kouli, já jsem kupoval ten Thule na eshopu Neumax, tak se tam podívejte

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama