Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, prosím máte někdo zkušenost, máte z některých minulých akcí?
http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?…
Uvažuju o něm, celkem často si nechávám čistit brýle ultrazvukem v optice, za každé čištění se platí a my máme v rodině brýlí víc, myslím, že by se nám to vyplatilo - hlavně bychom si tak brzy nepoškrábaly skla hadříkem… jenže nevím, jestli jsou i tyhle malé čističe spolehlivé a vyčistí něco? Třeba i ty šperky bych brala, kdyby to umělo ![]()
Já bych to testnul. Popravdě taky jsem nad tím přemýšlel ale ne za účelem čištění brýlí.
@sadlo-maslo-uzeniny taky fakt, za vyzkoušení nic nedám, když se to dá vrátit, že jo. Zatím jsem ho v nabídce lidlu neviděla, tak to bude něco nového ![]()
Jednou za časa se tam objeví v nabídce. Cena jestli se nepletu 400Kč možná 500Kč ale jak říkáš za vyzkoušení nic nedáš, vrátit to můžeš vždy.