únor 2009

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9096
14.7.08 13:17

Ahojky. U Nikolky jsme si to nenechaly říct. Ale tentokráte už budu zvědavá. 8O Moc bych chtěla kluka, manželovi je to jedno. Nic zatím nekupuji, počkám podle toho co to bude. Po Nikolce mám věci více méně v neutrálních barvách (tedy jen ty malinké). Snad nám to bude chtít ukázat brzo. Abysme nečekaly až do porodu jako ségra.
Teď si to už budu užívat, když vím že je vše ok.Do práce ale chodit chci.
Mějte se prima :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.7.08 13:20

Chocholko, taky moc gratuluju k srdíčku!
Jsme na tom asi podobně, nepřetržitě jím, jinak by mi bylo špatně. A tak se jen usmívám, že ve fázi těhotenství ve které jsme by nemělo být bříško a ani váha by se ještě neměla moc pohnout…tak už se nevjdu do kalhot a připadám si jako pumlíč…včera mi přítel řekl, že jsem taková šťavnatá :lol: Fakt jsme se zasmáli :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6365
14.7.08 13:22

Pilcanda : Já určitě budu dělat 2, jeden pro nás (to mám zatím vymyšlenou šmoulí vesničku, pokud bude čas) a druhý pro Tea, má dietu. Pro něj právě váhám, jestli udělat malý dortík piškotový s ovocem, nebo zkusit něco klasického. Udělám pro něj jen pidi, tak 10 cm průměr, ať to pak nevyhazuju.

Kojící polštář mám, kolem toho 6-7 měsíce to bylo fjn na spaní, pak už nepomáhalo nic :roll: Jen to hrozně šustí a manžu to v noci budilo, než jsem se převalila i s polštářem na druhý bok, tak to byla akce :lol: Na kojo jsme ho chvíli taky využili, ale jen pár dní, po týdnu jsem totiž přišla o mléko. Bylo to ale fajn, měla jsem obě ruce volné a malý byl bojovník, tak mi zaměstal obě ruce.

Sammmy : Jj, děti jsou škodolibé :lol: Manža po čtyřech vytíral a Teo se na něj strašně smál a lozil okolo něj :lol:

Chocholko : Gratuluji k srdíčku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1102
14.7.08 13:44

Mirko , Jak tak čtu tak si asi udělám radost a koupím si ho . Jakou máš velikost koukala jsme že dělají 170 a 200 délku šířka je všude stejný a ještě dělají 2 druhy náplní. Asi je lepší ten s těma kuličkama , ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4140
14.7.08 13:56

Pilcando, tady máš odkaz, který si objednávám já : http://www.mojedomacnost.cz/…lo/p60168000

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1102
14.7.08 14:42

Sammy , ten ale vůbec nevypadá marně. Já jsme koukala na tenhle:http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Myslela jsme ten větší 210cm.Co ty na to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10480
14.7.08 15:14

Ahoj holky,

Psala Ditta: miminko je v pořádku, tluče mu srdíčko akorát je podle UTZ o dvy dny mladší, ale to je myslím v úplném pořádku, prostě se vajíčko oplodnilo později. Hematom se ROZPADL a už miminko neohrožuje. Ditta se moc těší domů, prý jí z nemocnice brzy jebne :roll: , všechny vás moc a moc pozdravuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
798
14.7.08 15:16

Ahoj holky, zdravím po delší době a zírám, o co všechno přicházím 8O Myslela jsem si, že jak budou prázdniny, bude víc času, ale stejně nestíhám :oops: S rošťákem se to nedá :roll:

Moc všechny zdravím, vítám nové těhule!

Jinak jsem též jak v pátém měsíci, jen ty prsa jen bolí, místo aby trochu povyrostly :? Jo, kojo polštář jsem původně nechtěla (krám do baráku), ale nakonec jsem si ho po porodu pořídila, jelikož jsem kojila 24h denně po 2 hodinách, takže hrozilo, že mi jednou třeba v noci únavou vypadne z ruky 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
798
14.7.08 15:23

.........mimino vypadne z ruky, nějak mi vypadl podmět :)

S Ditou vše v pořádku, to jsem ráda, tipovala jsem hematom. Bude to dobrý, jupííí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6365
14.7.08 16:21

Já mám tenhle kojící polštář
http://www.zdravotnipotreby.cz/…ndard-quot//
http://www.zdravotnipotreby.cz/…-default.jpg

Jitko : Tak to jsou super zprávičky o Ditě! Děkujeme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11484
14.7.08 21:16

Ahojky!
To je dobře že je s Dittou vše ok. A ať mimísák pěkně roste. :) A ať jí pustí domu.....

Holky vyfotila jsem vám můj pomalu ale jistě rostoucí pupíček :oops: 

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11484
14.7.08 21:37

holky jste tu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.08 21:47

Ahojky Daisy:) jsem tu já, jen nakukuju…ty jo, to máš už pěkňučké bříško,ale jinak jsi hubeňoučká a moc ti to sluší..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6365
14.7.08 22:09

Daisy : Máš už hezké bříško :) Jinak jsi ale štíhlounká :wink:
Jinak já jsem tady furt… tedy průběžně přes den nakukuju, jak to syn dovolí ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4140
15.7.08 06:45

Dobré ránko.
Dnes jsem po dlouhé době jela do práce autobusem a vůbec mi to neudělalo dobře. Je mi pěkě šoufl :-( . Snad to brzy přejde…

Daisy, moc Ti to na fotce sluší. A pupík máš taky moc pěknej :wink: .

Jo, zapoměla jsem říct, že už máme založenou fotogalerii, takže můžete dávat fotečky. Jestli budu mít doma chvilku, tak odpoledne tam něco vložím :wink: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová