únor 2009

9534
26.5.08 13:30

únor 2009

ahoj holky tento termín jsem zatím nenašla a u mě to vypadá na brzký začátek 2/09 dnes jedu k dr. tak zaktualizuji. Doufám, že se co nejdříve některá přidáte :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2724
26.5.08 15:33

Ahojky :D

Tak ona je to pravda 8O 8O 8O Váženě už je únor 2009 :D :!
Hrozně to uteklo…sušim slzu kapesníkem :wink:

Všem vám přeju (až se to tu trochu zalidní :wink: ) pohodové bezproblémové těhulkovství, užijte si „poslední“ léto (naše bylo jedno z nejhezčích) a pamatujte, že všechny případné potíže stojí za to mrně na konci!

UF, já vám ten „jinej“ stav snad i závidim, docela se mi po tom bříšku zastesklo :wink:

MÁRTY a EMUŠÁK z února 2008 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
26.5.08 15:42

Tak já se taky přidávám s gratulací :D ale je fakt, že zalidňovat se to tady teprve začne za týden za dva :wink:

Tak všem, které tady přibydou přejeme hodně zdravíčka a co nejkrásnější těhotenství a krásně si užívejte rostoucích bříšek :wink:

Ani se mi nechce věřit, že už je tady fakr únor 2009 8O :D

Andrea z února 2008

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
26.5.08 16:22

Ahoj :)
At je vas co nejvic a uzijte si tehotenstvi :wink:

Ruza - unor 2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
26.5.08 19:25

NO leti to tedy naprosto silene 8O
ALe ano ano :-) Min patek jsem si presne vzpomnela, ze jsme tu nasi pred dvema lety zplodili.
HOlky, preji vam pohodove tehotenstvi bez komplikaci, at vas to brisko jen a jen tesi a hlavne at jste vsichni zdravi!!!

Jeje z unora 2007 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
26.5.08 20:49

Ahoj holky,
ať je vás tu brzo hromada,bříška pěkně rostou,dětičky jsou ty nejkrásnější a vy jste ty nejspokojenější maminky :D

Monča z Února 2007 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1975
26.5.08 22:08

Ahojky budouci maminky…

tak i ja vm preju krasny tehotenstvi,uzivejte si ho plnymu dousky,i ty bolesti,zvraceni a vse co k tomu patri..

A jaka nekojici matka vam i hned dam ted radu..vsude budete slyset jen o kojeni..kojeni kojeni kojeni..az z toho zblbnete..takze pokud se nekterej zv as nebude darit kojit a bude must prejit na UM at uz z jakyhokoliv duvodu tak nezoufejte..nejste a nebudete spatna mama..miminku tu lasku vynahradite jinak a bude vas milovat stejne jako kojene…

Hodne zdravicka maminky vam preje Sandula a Rozarka z Unora 2008

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
27.5.08 12:22

Taky se přidávám s přáním příjemného těhulkovství a zdravých, krásných miminek.

Gabri a Kubík Únor 2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
27.5.08 19:27

holky díky díky díky, zatím jsem tady sama, snad je to tím že je ještě brzo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2509
1.6.08 22:28

Pavluša - Mohu se zeptat kdy jste měla předpokládané datum početí?…já jsem zatím zakotvila u lednátek, ale asi to vypadá na únor, tak bych přešla sem…ony tam jsou holky dost napřed:) děkuji za odpověd a mějte se krásně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
9.6.08 19:30

Ahojky,hlásím se,hlasím do únorek…=o))Ve středu jdu teprve k doktorovi,ale už jsem si dělala dva testíky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2509
10.6.08 21:48

Ahojky, pořád sem nakukuji a nějak to tady nepřibývá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
11.6.08 22:17
gamal píše:
Ahojky, pořád sem nakukuji a nějak to tady nepřibývá :D

Zdravím..
Také se divím,že jsme tu zatím jen 3 nemluvící…Já mám datum početí někdy kolem 22.5. a poslední měsíčky 8.5..

Myslím,že je to tím,že na ultrazvuku je vidět mimi až někdy kolem 6tt a nejčastěji se dělá až kolem 8tt - to to tady potom zhoustne.. :wink:
Ještě tak týden,dva..

A Ty jsi na tom jak??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.08 12:15

nebojte holky, únorátka se brzy rozrostou,, těhulky už jsou, ale třeba o tom ještě neví. Diskuze se tu tak rychle rozjede, že nebudete pak stíhat číst(jak u nás v srpnu 08 :wink: )
Promiňte že vám sem lezu, jen čučím, esli už se tu přihlásila moje kamarádka Mirča,, je v 6.tt. Koukám, že ne, řeknu jí, at posílí VAŠE ŘADY, papa a krásné těhu přeji. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
12.6.08 21:32

Ahoj holky…taky už sem opatrně nakukuju, ale nějak to tu zatím neožilo.............ale všechny zdravím :-)
Všechny si asi pospíšily a skončily u Ledňátek.....už jste k nim nakukovaly do diskuze…páááááni těch tam je 8O 8O 8O :lol:

Tak zatím pááááááá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama