Uřvané miminko

12.10.20 20:02

Uřvané miminko

Dotaz nebo hledání spřízněné duše. Mám skoro tříměsíční holčičku. Je hrozně náladová, vzteká se, kňoura celý den. Kočárek nesnáší, nošení a náruč ještě víc, občas ve velkým vysílení vezme za vděk nositkem. K věci má někdo takové miminko a je naděje na zlepšení nebo hold máme „uřvánka“.
Když je vzhůru je možnost ji na pár minut zabavit pak začne tak celý den člověk něco vymyslí, do toho se snaží uspávat což bojkotuje a pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1239
12.10.20 21:03

Měla jsem, 3.5 měsíce k nevydržení, kdybych nebyla zodpovědná (jako co se týče péče o dceru), tak jsem šla dobrovolně na psychinu :lol: U dcery to bylo způsobené kolikou, takže řev byl 9-10h denně (počítala jsem to). Od 4-10m byla milionové miminko, které si krásně hrálo samo a teď v 18m neustálé kňourání, vztek a bez řevu si nemohu zalít ani kafe nebo uvařit. Plus velké problémy s jídlem. Nedávám to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
12.10.20 21:40

Nemůže mít prdíky? Jinak kamarádka měla takové plačtivé obě děti, postupně je to přešlo, když se dokázaly samy zabavit :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
12.10.20 22:04
@kvetinka171 píše:
Dotaz nebo hledání spřízněné duše. Mám skoro tříměsíční holčičku. Je hrozně náladová, vzteká se, kňoura celý den. Kočárek nesnáší, nošení a náruč ještě víc, občas ve velkým vysílení vezme za vděk nositkem. K věci má někdo takové miminko a je naděje na zlepšení nebo hold máme „uřvánka“.
Když je vzhůru je možnost ji na pár minut zabavit pak začne tak celý den člověk něco vymyslí, do toho se snaží uspávat což bojkotuje a pořád dokola.

popisujes moji dceru, ne?

Nadeje na zlepseni… pod tim si predstavujes presne co? Moje dcera byla na zabiti do cca roka. I pak byla velmi narocne, extremne zive dite. Venku jako nerizena strela.

Ted na 4 letech je to normalni holcicka, je hodna, nezna, ale nadale dost ziva, zvedava, mluvi jako vodopad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 23:27

Popisuješ asi moje první dítě…taky jsem si kolikrát představovala jak bych nejradši zavřela dveře a aspoň na hodinu někam utekla, ale to nešlo žejo :lol: takže si tu kňourala, fňukala, řvala skoro celý den, uspávání taky horor, měla ale moc ráda pevné zavinutí…no tak asi cca do 6-8 měsíců to bylo na odstřel a kdo nezná, prostě nic nepomůže…pak jak začala lozit to bylo lepší a čím starší tím lepší :srdce:. Syn byl taky 24hodin u mě jinak strašně ječel až omdléval, ale pro změnu se pak zase změnil na děsného vztekloně kolem půl roku prostě samonasírací typ, ale ted je docela možná domluva. Vydrž, zkus dítě cpát aspon na chvíli rodině na podrndání v kočárku. Je to náročné a ikdyž jsem se snažila to zvládnout, kolikrát jsem byla na zhroucení a vůbec na to období nevzpomínám ráda a to mě mrzí..

• Citovat
  • Nahlásit
2038
13.10.20 08:14

Žádné miminko nebrečí jen tak bez příčiny, prostě mu něco je, hlad, žízeň, horko, zima, nepohodlí, může mít větry, koliku, chce to příčinu hledat. Určitě bych se nesmířila s tím, že mám prostě ubrečené dítě. Snaží se ti něco říct a ty bys to jako máma měla vyluštit. A univerzální recept na to není, protože možností je moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
13.10.20 09:45
@Berry77 píše: Žádné miminko nebrečí jen tak bez příčiny, prostě mu něco je, hlad, žízeň, horko, zima, nepohodlí, může mít větry, koliku, chce to příčinu hledat. Určitě bych se nesmířila s tím, že mám prostě ubrečené dítě. Snaží se ti něco říct a ty bys to jako máma měla vyluštit. A univerzální recept na to není, protože možností je moc :mavam:

Velikej souhlas. Kolikrát jsme si s manželem říkali, že sakra nemá důvod řvát ( hlavně v době mezi 3.-6.m). Pak jsme zjistili, že ho bolí břicho, protože si neuměl /nemohl krknout. Plus samozřejmě hromada dalších důvodů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
13.10.20 10:12

Náš byl celkem klidné miminko, takže ti neporadím, jen s tebou soucítím, musí to být hrozné, drž se, snad bude brzy líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
13.10.20 10:38

@Secado :potlesk: přesně. Nemá důvod?? Ale má! Já to zažila x krát, kdy jsem si říkala, tak sakra, v čem to může být, zkoušela jsem všechno možné a nakonec jsem na to většinou přišla a sama se v duchu omlouvala "tak tohle ti chybělo " :srdce:
Jediná rada je - hledat důvod a příčinu pláče. Odměnou za tu námahu je spokojené miminko (spokojená máma)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
13.10.20 12:24
@Berry77 píše: Žádné miminko nebrečí jen tak bez příčiny, prostě mu něco je, hlad, žízeň, horko, zima, nepohodlí, může mít větry, koliku, chce to příčinu hledat. Určitě bych se nesmířila s tím, že mám prostě ubrečené dítě. Snaží se ti něco říct a ty bys to jako máma měla vyluštit. A univerzální recept na to není, protože možností je moc :mavam:

tak nektere deti jsou drazdive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama