Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Mersmerize1 Nečetla jsem celou diskuzi, refaguji jen na dotaz.
Doporučuji Manducu nebošátek. Já jsem v Manduce uspávala docela dlouho a i když je dítě těžší, tak díky tomu, jak je řešená, tak z toho nebolí záda. Navíc malý to miloval, dala jsem ho do Manduky, chvilku jsem se pohupovala a za chvilinku spokojeně usnul a pak jsem ho přendala do postýlky.
Já mám přesně stejný problém
Davídkovi jsou 3 měsíce a ne a ne usnout bez maminky - pouze v náručí:-p
Uspávám ho v náručí, jakmile ho položím, otevře oči a je vymalováno, můžu začít od začátku
K večeru má problém usnout, je pak přetažený a vzteká se u uspávání-i v náruči…Zkoušela jsem ho dát do postýlky, aby se pomalu učil spát sám, ale bez výsledku. Nejdřív to bere jako hru, začne povídat a smát se. Mluvím na něho, hladím ho…no a pak odejdu. Chvíli je klid a pak začne řvát. Tak ho pak vezmu a za chvíli usne
Pak ho přenesu do postýlky a v noci v ní krásně spinká…
Tak si říkám, mám to zkoušet každý večer nebo se na to vyprdnout a počkat s tím ![]()