Uspávání jinak než v náručí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2249
9.11.15 22:55

@Mersmerize1 Nečetla jsem celou diskuzi, refaguji jen na dotaz.
Doporučuji Manducu nebošátek. Já jsem v Manduce uspávala docela dlouho a i když je dítě těžší, tak díky tomu, jak je řešená, tak z toho nebolí záda. Navíc malý to miloval, dala jsem ho do Manduky, chvilku jsem se pohupovala a za chvilinku spokojeně usnul a pak jsem ho přendala do postýlky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
29.1.16 08:04

Mersmerize1

Já mám přesně stejný problém :) Davídkovi jsou 3 měsíce a ne a ne usnout bez maminky - pouze v náručí:-p
Uspávám ho v náručí, jakmile ho položím, otevře oči a je vymalováno, můžu začít od začátku :-D K večeru má problém usnout, je pak přetažený a vzteká se u uspávání-i v náruči…Zkoušela jsem ho dát do postýlky, aby se pomalu učil spát sám, ale bez výsledku. Nejdřív to bere jako hru, začne povídat a smát se. Mluvím na něho, hladím ho…no a pak odejdu. Chvíli je klid a pak začne řvát. Tak ho pak vezmu a za chvíli usne :-) Pak ho přenesu do postýlky a v noci v ní krásně spinká…
Tak si říkám, mám to zkoušet každý večer nebo se na to vyprdnout a počkat s tím :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin