Úvěr na hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:14
Úvěr na hubnutí?????

Hezkou neděli maminky, potřebuji poradit: Nechala jsem se zlákat reklamou. Studio prima hubnutí nabízí efektivní zdravé hubnutí pod dohledem lékaře. Domluvila jsem si tedy schůzku. Zvážili mě, změřili a podobně a nabídli, že mě vypracují jídelníček na míru: A teď na internetu mají uvedeno, že vstupní konzultace je 900 kč, po skončení konzultace po mě chtěli 1850,– s tím, že hubnoucí progra na jeden rok u nich stojí 22700,??? A jak tedy zaplatím, že to mohu financovat z úvěru od Essoxu a už mě brali občanku a začali vyplňovat smlouvu o spotřebitelském úvěru se splátkou 1480,– na 12 měsíců a já že se bojím, a oni kdákali a kdákali 8o až jsem podepsala :( Teprve doma mě docvaklo, co jsem provedla a tak jsem volala do Komerčky pod níž firma essox spadá, chtěla jsem úvěr zrušit, řekli mě, že to musí zrušit ten zadavatel, tedy společnost prima hubnutí. Tak jsem jim volala a oni, že mám v úterý přijít a domluvíme se tedy jinak. Mám z toho strašné nervy, co když to nebudou chtít zrušit? Jak mám postupovat??? Co by jste dělali? Díky za rady.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10993 příspěvků 21.10.18 08:16

Co je to za blabol. Uver je na tebe, jak by ho mohl rusit nekdo jiny 8o V pondeli v 8 .30 bych stepovala u banky a neodesla bych ,dokud bych nemela uver zruseny. A jeste dnes bych datovkou odeslala odstoupeni te firme

Příspěvek upraven 21.10.18 v 08:17

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:17

Jo a stalo se to v pátek.Na odstoupení od smlouvy o spotřebitelském úvěru mám 14 dní.

Kelsey
Hvězda diskuse 44772 příspěvků 21.10.18 08:18

Ktery mag.or si vezme uver na hubnuti?
Delas promo nejake firme? Tak dost blbe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:18

Fakt mě to na lince Essoxu řekli, že to musí stornovat oni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:20

Ne fakt nedělám žádný promo a jsem z toho docela v pr…

Maui52
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.10.18 08:21
@Anonymní píše:
Hezkou neděli maminky, potřebuji poradit: Nechala jsem se zlákat reklamou. Studio prima hubnutí nabízí efektivní zdravé hubnutí pod dohledem lékaře. Domluvila jsem si tedy schůzku. Zvážili mě, změřili a podobně a nabídli, že mě vypracují jídelníček na míru: A teď na internetu mají uvedeno, že vstupní konzultace je 900 kč, po skončení konzultace po mě chtěli 1850,– s tím, že hubnoucí progra na jeden rok u nich stojí 22700,??? A jak tedy zaplatím, že to mohu financovat z úvěru od Essoxu a už mě brali občanku a začali vyplňovat smlouvu o spotřebitelském úvěru se splátkou 1480,– na 12 měsíců a já že se bojím, a oni kdákali a kdákali 8o až jsem podepsala :( Teprve doma mě docvaklo, co jsem provedla a tak jsem volala do Komerčky pod níž firma essox spadá, chtěla jsem úvěr zrušit, řekli mě, že to musí zrušit ten zadavatel, tedy společnost prima hubnutí. Tak jsem jim volala a oni, že mám v úterý přijít a domluvíme se tedy jinak. Mám z toho strašné nervy, co když to nebudou chtít zrušit? Jak mám postupovat??? Co by jste dělali? Díky za rady.

Tak předně bych si na tu schůzku vzala někoho s sebou, protože ty by ses mohla nechat zas nějak oblbnout a podepsat bůh ví co. Tak někoho soudneho a razneho.

Příspěvek upraven 21.10.18 v 08:23

Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 21.10.18 08:22

Myslíš, že když půjdu ráno hned do komerčky s tou úvěrovou smlouvou, a písemným odstoupením, tak to ještě zachraním???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:23

Jak jsem nervní, tak jsem zapomněla být anonymní… 8o

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 21.10.18 08:27

Jak ses mohla nechat takhle zblbnout, zenska? :roll: Zaklad je, nechod tam sama, ale s nekym, kdo Te podrzi a bude mit odstup (kamaradka, manzel, dalsi maminka, sousedka…). Slusne, ale dokola jim opakuj, ze ses unahlila, ze sis uvedomila ze to nechces a ze chces odstoupit od smlouvy. Ze zakona na to mas pravo, tecka. Neni treba se do toho vic zapletat… Tvuj “partak” muze pripadne hrozit dalsimi akcemi - negativni publicita, tyhlety “smejdiky s pujckami” tusim kontroluje CNB, tak ze jim je nahlasite, ze si dovedes advokata bla bla bla… ale to uz je takove… Good luck :mavam:

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 21.10.18 08:29

@Fassatka do Komercky nechod, to nema smysl… Essox je separatni spolecnost, myslim ze by Ti v KB nepomohli, ledaze bys pusobila siiilene zoufale a odhodlane jim udelat prisernou ostudu uuuplne vsude, zejmena jestli jsi z mensiho mesta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:31

Díky, tak myslíte, že mám jít nejdříve do komerčky pod níž ten essox patří nebo do toho hubnoucího studia?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:34

Jsem z Prahy, teď to píšu a bulím, jaká jsem kráva.
V životě jsem žádnou půjčku neměla. Už toho slova úvěr se vlastně bojím jako čert kříže.Ale ještě jeden dotaz: Musím to mít zřejmě písemně, že odstupuji od té úvěrové smlouvy?

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 21.10.18 08:34

Do hubnouciho studia. Jestli pujdes s nekym, kdo te podrzi a budes vystupovat odhodlane, tak verim, ze to zrusite cobydup, oni musi vedet ze Te nenalakali korektne, ze to co delaji je minumalne na hrane zakona… fuj, takovouto praci bych delat nechtela, je mi z nich na :poblion:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 21.10.18 08:35

Tak, už nemusíš psát anonymně, že jo, když jsi to zapomněla odškrtnout. To jen na úvod.. Ale musím říct, že kukám, jak může někdo podepsat něco jen tak šup šup aniž by si něco věřil apod, zkušenosti atd.. a pak se lidi jen diví, že to „šmejdíkům“ tak prosperuje.. Trvala bych na zrušení „smlouvy“ a chtěla vše hlavně písemně, žádná ústní dohoda..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >