Už vám přišlo vyúčtování Tesco Club card?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24392
24.2.12 22:07

Mi taky né :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
668
24.2.12 22:17

teda to jsou darebáci, hlavně, že mi odečetly body, všimla jsem si to na účtence..:( a měo to být skoro před měsícem, do 29.1. a dnes máme 24.2. tak to si tedy dávají na čas a nebo to ani do schránky nedorazí, to mi dělala kdysi pošťačka na slevy do Takko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11896
25.2.12 09:03

Me taky porad nic :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
25.2.12 09:06

dle myho nazoru takovy zasilky proste konci v kapsach postacek :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
misphulin
25.2.12 09:15

Ale nekde jsem četla ,že chodí až 29.2 vyučtování.Me dorazilo teda vždy. Tak doufejme,pak se leda zeptat u pokladny

  • Citovat
  • Upravit
7122
25.2.12 13:09

Již na předchozí straně jsem psala, že dle informací sdělených na jejich infolince, to má přijít v půlce března.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
25.2.12 16:57
beruska2× píše:
dle myho nazoru takovy zasilky proste konci v kapsach postacek :nevim:

A na co by to tak těm poštačkám bylo????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
misphulin
25.2.12 17:24

Mě bylo sdeleno,že to dorazí na konci unora…

  • Citovat
  • Upravit
2377
26.2.12 08:25
Romanetka píše:
beruska2× píše:
dle myho nazoru takovy zasilky proste konci v kapsach postacek :nevim:
A na co by to tak těm poštačkám bylo????

treba na uplatneni slev :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
26.2.12 09:38
beruska2× píše:
Romanetka píše:
beruska2× píše:
dle myho nazoru takovy zasilky proste konci v kapsach postacek :nevim:
A na co by to tak těm poštačkám bylo????
treba na uplatneni slev :roll:

Jenomže když k té poukázce nemáš kartu, na nic ti není..... :roll: :roll: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 09:45
Romanetka píše:
beruska2× píše:
Romanetka píše:
beruska2× píše:
dle myho nazoru takovy zasilky proste konci v kapsach postacek :nevim:
A na co by to tak těm poštačkám bylo????
treba na uplatneni slev :roll:
Jenomže když k té poukázce nemáš kartu, na nic ti není..... :roll: :roll: :roll:

poukazky na zbozi muzes uplatnit na jakoukoliv kartu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
26.2.12 12:55

NN NEMužeš… To zkoušeli romové vybírat ty poukázky,ale oni t kontroluji dle čísla karty ;) Takže slevové poukázky muže jen ten,co je majitelem té karty ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 15:00
misphulin píše:
NN NEMužeš… To zkoušeli romové vybírat ty poukázky,ale oni t kontroluji dle čísla karty ;) Takže slevové poukázky muže jen ten,co je majitelem té karty ;)

ahno, na tu hodnotu v korunach ale ne na veci nebo % slevu - normalne jsem dostala poukazky od mamy, dedy a normalne jsem je na moji kartu pouzila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
26.2.12 17:28

POUKAZY ANO,ALE HODNOTU V TECH KORUNÁCH NEMUŽE NIKDO JINY NEŽ MAJITEL KARTY ;):-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 17:31
misphulin píše:
POUKAZY ANO,ALE HODNOTU V TECH KORUNÁCH NEMUŽE NIKDO JINY NEŽ MAJITEL KARTY ;):-)

a pisu snad neco jineho???,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák