Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Me bylo receno na informacich, ze od vyuctovani maji 2 mesice na zaslani, takze mi to pry prijde az v breznu.
Uzávěrka byla k 1.2. jestli se nepletu, takže to může být až dubnu jo ![]()
Mně už nic nepřišlo skoro půl roku a na účtu se blížím k 5000 bodů.
Jakmile proběhne vyučtování a body nejsou vynulovaný tak nic nepřijde, budu tam muset zavolat co a jak, přece si nenechám ujít 500kč slevu, no ne? ![]()