Už vám přišlo vyúčtování Tesco Club card?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6078
3.12.14 21:32

Mně už přišlo v pátek :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
830
4.12.14 10:07

Komu jeste nedorazilo vyuctovani?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
4.12.14 11:31

Už ho mám konečně taky, změna adresy pomohla :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
14.2.15 21:26

Už někomu dorazilo vyučtování?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
277
14.2.15 21:46

Mě ne, taky čekám a zatím nic :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5052
14.2.15 22:06

Ne, ale tátovi asi před 14 dny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
359
14.2.15 22:24

Me bylo receno na informacich, ze od vyuctovani maji 2 mesice na zaslani, takze mi to pry prijde az v breznu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
277
14.2.15 22:28

Uzávěrka byla k 1.2. jestli se nepletu, takže to může být až dubnu jo :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
158
14.2.15 22:57

Doslo v patek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
385
14.2.15 23:17

Mně už nic nepřišlo skoro půl roku a na účtu se blížím k 5000 bodů.
Jakmile proběhne vyučtování a body nejsou vynulovaný tak nic nepřijde, budu tam muset zavolat co a jak, přece si nenechám ujít 500kč slevu, no ne? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
606
15.2.15 14:29

Me tedy ne. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
23.11.15 11:54

Uz má někdo vyúčtování?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
504
23.11.15 12:22

Me ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
2.3.16 11:33

Už vám někomu dorazilo vyúčtování?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1134
2.3.16 11:38

Mě ještě nic nepřišlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák