V kolik hodin dáváte kaši

7277
16.9.07 13:36

V kolik hodin dáváte kaši

Maminy, chtěla bych se zeptat, v kolik hodin dáváte miminku kaši. Někdo jí dává dřív (třeba kolem 18 hod.) a před spaním miminko nakojí. A někdo jí dává těsně před spaním. Co je lepší??? Děkuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
16.9.07 14:09

Ahoj!

Já dávám kaši kolem 18 hodin (lžičkou), pak koupeme a kolem sedmé spát. Když usne hned, tak je to bez kojení - nechce. Když se usínání protahuje, tak většinou ještě nakojím.

Roza po jídle kojit nechce, proto dávám instantní mléčnou kaši. Kdyby si to mlíko dala, asi bych dala přednost nějaké doma vyrobené nemléčné kaši a před spaním nakojila.

Ale myslím, že tohle je naprosto individuální - musíš vypozorovat, co vám nejvíc vyhovuje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
16.9.07 19:55

Tak my koupene v 19.15 pak hned davame kasi a pak hned do postylky . no nam to tak vyhovuje. Ja jsem krmit pred koupanim nemohla, nebot nam dost blinkal.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
16.9.07 20:08

Ahoj,

my nejdřív koupeme - před sedmou, pak hned kaše, pak si do 7:45 hraje v obýváku, pak nakojím, u toho usne a pak ho jen přendám do postýlky a spí do 5 - 6 ráno.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.9.07 21:01

My dáváme kaši od malička cca kolem 19 hodin. Pak si ještě chvíli hraje a jde spát kolem osmé. Od té doby, co dávám na noc kaše (tj. asi od 8 měsíců), už před spaním nekojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kackkaa
8.6.11 20:41

Holky, a to když před spaním nekojíte a naposled kojíte někdy odpoledne, tak se vám ty prsa nenalejvaj? Nebo nekojíte pak málo, když večerní kojení nemáte? Já kojím 3× denně, a většinou 1 v noci. V sedm dávám kaši, pak jdeme koupat, pak na chvíli hrát, v 8 kojim a pak do postýlky. Přijde mi blbost krmit po koupání, to by tam šla hned zas znova :o) Jo jinak mám 10-ti měsíční holčinu.

• Nahlásit
  • Citovat
106
8.6.11 21:04

U nás kaše cca v 18,30 - 19 hod, pak chvilku hraní, v 19,30 koupání pak mlíko v postýlce a spát… to je ideální případ :-) dneska to bylo bohužel s muzikou (nechtěla potvůrka usnout) :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.12 22:00

kdy tu kaši?

Oživuji toto téma. Nevím, kdy mám dát kaši. Odpoledne v 15,30 má můj 6,5měs. syn ovoce, pak se po 18h koupe, po koupání v 18,30 má UM a pak už hned usne. Než jdu spát, tak se ještě vzbudí a dávám UM, to bývá tak 22-23h. KDY MÁM TEDA DÁT KAŠI? Hned po koupání nebo až večer? A to mu mám dát kaši a pak mu nabídnout ještě Um nebo čaj? Prosím poraďte, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3363
7.11.12 22:08

Dávala bych před 18h před koupáním - i z praktických důvodů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
7.11.12 22:09

@lussinka1984 Já dávám večeři hodinu před koupáním, blinkala mi a už to tak zůstalo. V tvém případě bych zkusila po koupání. Napřed zkus trošku, abys zjistila, co na to bříško. Dokud bude jíst trošku, dokrm UM. Až sní víc. už to nebude potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
7.11.12 22:09

Dek mu kasi po tom koupani a dej mu ji zapit treba vodou nebo cajem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.12 22:10

Já bych dala kaši po koupání, je to praktičtější než v deset, jedenáct dělat kaši, posadit do židličky…časem se to večerní mléko odbourá a bude kaše normoš večere a spinkat až do rána.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
7.11.12 22:11

Tož já nevím, my při koupacím rituálu učíme čistit zoubky. Kdybych měla lítat ještě krmit a pak zas do koupelny :think: :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
7.11.12 22:12

To je těžký, každý mimino má jiný řád, tak se to těžko zevšeobecňuje. Já, když jsme začínali s kaší, tak jsem jí dávala v podvečer (třeba kolem 17-17,30h plus mínus), před spaním měl UM (u kterého obvykle usnul). Postupem času začal toho UM před spaním pít míň a míň (někdy nedal ani 100 ml) a přestal u toho usínat, tak už nemělo smysl ho večer dávat, tak jsem posunula kaši k večeři, tj. před koupáním a spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
7.11.12 22:22

No vzhledem k tomu, že na spaní u nás kaše nikdy neměla vliv, dávám jí k večeří - kolem páté, šesté.. Jak to vyjde.. A né denně, už je jí rok, dnes snědla mou večeři - kuře s chlebem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama