Vánoční kolotoč 2011 (volná diskuse)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14992
21.11.11 20:56

ahoj holky, tak jsem se přesunula tady taky do diskuze :dance:

tak jsem hned dneska byla nakoupit dárečky, pro maminku i její děti. Chci tam taky přiložit dopis, budu ráda za zpětnou reakci 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8022
21.11.11 20:58

Já budu posílat taky tento nebo příští týden at to dojde co nejdřív. Jinak maminku nevím jak najít, ale popis mám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11822
21.11.11 20:59

Tak mám taky přidělenou maminku (přímo zasloužilou maminku :mrgreen: ), tak začátkem prosince vyrazím na lov dárečku a snad se trefím :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1762
21.11.11 20:59

Já budu posílat určitě hned. Loni jsem poslala 8.12. a dárek došel těsně. Pošta prostě na svátky nestíhá. Stejně tak nepošlu maince asi přesně to o co jsi řekla, protože loni hoodně křehkých dárků dorazila rozbitá i přes dobré zabalení. Nebudu riskovat smutek pod stromečkem :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14992
21.11.11 21:01

no, já jsem uvažovala nad nějakým čajem a hezkým hrnečkem, ale právě z důvodu rozbití jsem to zavrhla 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
21.11.11 21:01

já jsem maminku hledala podle města… ale nenašla :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8022
21.11.11 21:04

Podle města jsem hledání vzdala jelikož mám Prahu 9 :lol: a těch je dostttt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1666
21.11.11 21:05
MonnyDee píše:
já jsem maminku hledala podle města… ale nenašla :mrgreen:

To budu určitě jááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
21.11.11 21:07
makakela píše:
Podle města jsem hledání vzdala jelikož mám Prahu 9 :lol: a těch je dostttt

já zkoušela i porovnávat jméno s nickem a hledat souvislost :mrgreen: :mrgreen: Z Prahy 9 jich pár znám :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
21.11.11 21:08
Stensa píše:
MonnyDee píše:
já jsem maminku hledala podle města… ale nenašla :mrgreen:
To budu určitě jááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

podle města, nejsi :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1666
21.11.11 21:09
MonnyDee píše:
Stensa píše:
MonnyDee píše:
já jsem maminku hledala podle města… ale nenašla :mrgreen:
To budu určitě jááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
podle města, nejsi :lol: :lol: :lol:

Sakra, no ale musela jsem to zkusit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17226
21.11.11 21:10
Gábííí píše:
Zoubkytak to je škoda,bych třeba i věděla co poslat :lol: už máš také tu svou maminku vylosovanou?

JJ, psala jsem na této stránce výše…a koukám, že jsem měla raději mlčet :oops: :lol: Snad nebudou reklamace :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
21.11.11 21:10
Stensa píše:
MonnyDee píše:
Stensa píše:
MonnyDee píše:
já jsem maminku hledala podle města… ale nenašla :mrgreen:
To budu určitě jááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
podle města, nejsi :lol: :lol: :lol:
Sakra, no ale musela jsem to zkusit :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2892
21.11.11 21:10

hmm,také jsem zkoušela hledat podle města,mám Brno a i podle data,kdy se jí má narodit mimi,ale také jsem to vzdala :lol: ,tak snad udělám radost,i když skoro nic nevím :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
21.11.11 21:15
admin píše:
Nicméně nevypisujte do jakékoliv diskuse, kdo koho má přiděleno. Jaké jsou vaše či vylosované iniciály či města - kazí to celý smysl Vánočního kolotoče.
Tereza

Tak ja to davam sem, i kdyz to patri do jine diskuze o kolotoci..
Cetla jsem zde cca dve posledni stranky a nevim proc se zde fakt holky bavite, kdo ma koho z jakeho mesta, kdo co komu koupi atd.
Vzdyt si to pak precte treba nekdo, kdo se v te osobe pozna a pak uz to zadne prekvapeni nebude, coz by byla urcita skoda. :-(
Tereza psala, ze kdo ma neuplnou adresu, tak at ji napise..
Ale zjistovat si maminky podle nicku, ci jmena.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová