Vaše nej knížka - dejte tip :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1696
28.6.13 23:36

Josef Formánek - Mluviti pravdu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31744
28.6.13 23:40

Wilbur Smith - Řeka bohů, luxusni cteni, poutave a poucne ;-)
Stephen King - asi vse od nej :D
A pak z detstvi miluju knizku Hra na Betsy Bowovou, takova srdcovka ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
29.6.13 07:39

@MissM ale tak to ja ctu i jiny knizky, akorat se k HP pravidelne vracim :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5724
29.6.13 07:50
@kacakaca píše:
Podle nálady
C.D. Payne: Mládí v hajzlu 3. díl (humor)
Ephraim Kishon: Na ostří hřebene (satira)
Dan Brown: Digitální pevnost, Pavučina lží (špionážní román, thriller)

Já taky vše od Dana Browna, nemůžu se od jeho knížek vůbec odtrhnout. :mrgreen: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
955
1.7.13 08:43

@Veras82 chatrč - Paul Young, ale mně se to teda nelíbilo vůbec, taková vymývárna mozku :(
@dada1511 Klíč k minulosti super! mám doma a fakt nezapomenutelná knížka
Já teď dočetla Howard Fast - Nová země a čtu druhý díl Druhá generace, jinak od Folleta cokoliv :srdce: a taky od Noaha Gordona

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3833
1.7.13 08:44

Erich Segal- Doktori.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3833
1.7.13 08:44

Erich Segal- Doktori.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2583
1.7.13 12:19

@ircav 8o tak to jsi nejspis nepochopila podstatu (nemyslim ve zlem)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
955
1.7.13 18:24

@Veras82 každý máme jiný vkus, mně se to nelíbilo, vůbec, nešlo o podstatu, já se na tu knížku těšila, ale myslím si, že v recenzích byla přeceňovaná :nevim:, čtu hodně, různé žánry, ale tohle bylo teda úplně mimo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
890
5.1.14 21:33

Tak ženský, copak teď čtete? :-) Já přečetla jako poslední Osvícení od S. Kinga a bomba! Jinak zítra letím do knihovny, chci si přečíst Sto roků samoty od Márqueze a od Folleta Na věky věků. Ráda bych i to Milénium, ale všude je povypůjčované a rezervované na hodně dlouho :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6529
5.1.14 21:35
@crazymisha píše:
Tak ženský, copak teď čtete? :-) Já přečetla jako poslední Osvícení od S. Kinga a bomba! Jinak zítra letím do knihovny, chci si přečíst Sto roků samoty od Márqueze a od Folleta Na věky věků. Ráda bych i to Milénium, ale všude je povypůjčované a rezervované na hodně dlouho :(

Milenium mám doma, teda ted u rodičů
když hezky poprosíš… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
956
5.1.14 21:36

Doporučuju Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové a Vyhnání Gerty Snirch - od té stejné autorky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20656
5.1.14 21:38

Já si teď po svátcích dala oddychovku - Kiersten White, trilogie Paranormálové 1-3
velmi netradičně a čtivě napsaný příběh z prostředí, kde se vedle lidí pohybují i úpíři, vlkodlaci, víly a jiné mytologické postavy, přečetla jsem všechny tři knihy za týden a bylo mi líto i chodit spát :)
V nejbližší době se chystám na Jo Nesbo - Pentagram a pak tu mám Nemesis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
356
5.1.14 21:39

E. M.Remarque - Jiskra života. Četla jsem ji už několikrát, ale je jen pro silné povahy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
5.1.14 21:44

Lichožrouti se vracejí :-).
Sto roků samoty je super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová