Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Wilbur Smith - Řeka bohů, luxusni cteni, poutave a poucne ![]()
Stephen King - asi vse od nej ![]()
A pak z detstvi miluju knizku Hra na Betsy Bowovou, takova srdcovka ![]()
@MissM ale tak to ja ctu i jiny knizky, akorat se k HP pravidelne vracim ![]()
@kacakaca píše:
Podle nálady
C.D. Payne: Mládí v hajzlu 3. díl (humor)
Ephraim Kishon: Na ostří hřebene (satira)
Dan Brown: Digitální pevnost, Pavučina lží (špionážní román, thriller)
Já taky vše od Dana Browna, nemůžu se od jeho knížek vůbec odtrhnout.
![]()
@Veras82 chatrč - Paul Young, ale mně se to teda nelíbilo vůbec, taková vymývárna mozku ![]()
@dada1511 Klíč k minulosti super! mám doma a fakt nezapomenutelná knížka
Já teď dočetla Howard Fast - Nová země a čtu druhý díl Druhá generace, jinak od Folleta cokoliv
a taky od Noaha Gordona
@ircav
tak to jsi nejspis nepochopila podstatu (nemyslim ve zlem)
@Veras82 každý máme jiný vkus, mně se to nelíbilo, vůbec, nešlo o podstatu, já se na tu knížku těšila, ale myslím si, že v recenzích byla přeceňovaná
, čtu hodně, různé žánry, ale tohle bylo teda úplně mimo
Tak ženský, copak teď čtete?
Já přečetla jako poslední Osvícení od S. Kinga a bomba! Jinak zítra letím do knihovny, chci si přečíst Sto roků samoty od Márqueze a od Folleta Na věky věků. Ráda bych i to Milénium, ale všude je povypůjčované a rezervované na hodně dlouho ![]()
@crazymisha píše:
Tak ženský, copak teď čtete?Já přečetla jako poslední Osvícení od S. Kinga a bomba! Jinak zítra letím do knihovny, chci si přečíst Sto roků samoty od Márqueze a od Folleta Na věky věků. Ráda bych i to Milénium, ale všude je povypůjčované a rezervované na hodně dlouho
Milenium mám doma, teda ted u rodičů
když hezky poprosíš… ![]()
Doporučuju Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové a Vyhnání Gerty Snirch - od té stejné autorky.
Já si teď po svátcích dala oddychovku - Kiersten White, trilogie Paranormálové 1-3
velmi netradičně a čtivě napsaný příběh z prostředí, kde se vedle lidí pohybují i úpíři, vlkodlaci, víly a jiné mytologické postavy, přečetla jsem všechny tři knihy za týden a bylo mi líto i chodit spát ![]()
V nejbližší době se chystám na Jo Nesbo - Pentagram a pak tu mám Nemesis
E. M.Remarque - Jiskra života. Četla jsem ji už několikrát, ale je jen pro silné povahy ![]()