Velikost penisu

Anonymní
10.6.12 16:12

Velikost penisu

Mám nového přítele a poprvé jsem viděla jeho „nářadíčko“. A docela mě překvapilo, protože jsem zatim neměla přítele s tak malým. Na délku má tak 12cm a na šířku asi 3,5 protože mu je velký i normální kondom. Tak jsem se chtěla zeptat jestli ajaký máte zkušenosti s takhle malým. Zatim mě uspokojil jen ručně, jinak ho v sobě moc necítím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
10.6.12 16:15
@Anonymní píše:
Mám nového přítele a poprvé jsem viděla jeho „nářadíčko“. A docela mě překvapilo, protože jsem zatim neměla přítele s tak malým. Na délku má tak 12cm a na šířku asi 3,5 protože mu je velký i normální kondom. Tak jsem se chtěla zeptat jestli ajaký máte zkušenosti s takhle malým. Zatim mě uspokojil jen ručně, jinak ho v sobě moc necítím.
:nevim: :think: no tak to tezko rict dokud nezkusis ale jsou i jiny druhy a moznosti v sexu jak se uspokojit navzajem :think: ja bych tedy do mensiho nez jsem zvykla, tak nesla protoze jak jeden nasadi laťku, tak pod tu se pak nerad clovek uz dostava ale zase nekdo ti rekne, ze o velikosti to neni. Ze zkusenosti meho okoli, tak to vzdy bohuzel bylo a nebylo to pak ono no :roll: ono s etaky rika, ze zvyknout se na ledacos ale kdo by chtel uspokojovat porad rucne ze jo no :kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
41882
10.6.12 16:17

Já jsem se bohužel s ,,něčím,, podobným setkala. A kdo tvrdí, že na velikosti nezáleží, tak v tomhle případě bych se hádala. Já ho necítila a celej sex mi přišel spíš k smíchu. Takže tak. Víckrát jsem ho nechtěla vidět, nevěděla jsem, co říct,.. :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4441
10.6.12 16:19

:nevim: To je těžký. Manžel je dobře vybavený. Ale kdysi jsem měla přítele, ten ho měl dlouhýho akorát, ale děsně úzkýho. Sex byl pak nic moc - respektive jsem ho v sobě taky necítila. A jak píše JayLee, kdo by se chtěl uspokojovat pořád jen ručně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TessAg
10.6.12 16:21

Taky jsem se podobným setkala, dokonce se stala ještě horší věc, v momentu kdy do mně vstoupil, tak se udělal… a já nechápala, co se děje, ptž jsem ho necítila…

No „vztah“ vydržel 2m…

• Citovat
  • Nahlásit
41882
10.6.12 16:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.12 16:23

To já měla jednou takovýho, kterýmu když konečně ztvrdnul, tak se rovnou udělal :) a bylo po všem. Takže po měsíci jen orálního sexu byl konec.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.12 16:26

No tak ja taky zazila nejaky cas s mene vybavenym exemplarem a ac je mi to samotne hloupe, musim rict, ze u me na velikosti zalezi dost podstatne. Veskere vzruseni me pri akci uplne preslo, kdyz jsem nevedela, jestli uz je tam nebo ne :oops: Chvatne jsem ze vztahu vycouvala, ovsem pravy duvod jsem ani nenaznacila, musela by to byt pro muzske ego docela pecka :think: Ale jsou baby, co jim to nevadi, takze v tomto pripade to neni na prekazku. Kazda jsme holt jina :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
TessAg
10.6.12 16:27
@Anonymní píše:
To já měla jednou takovýho, kterýmu když konečně ztvrdnul, tak se rovnou udělal :) a bylo po všem. Takže po měsíci jen orálního sexu byl konec.

taky tak :D

@lyrica :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
48576

Taky sem měla tu čest :mrgreen: a bohužel je to tak na anál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1980
10.6.12 16:33

Hm, tak to je smůla, protože ať si každý říká co chce, na velikosti záleží.
A dělat si to jenom růčo nebo orál, to tě nebude bavit věčně :think: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.12 16:40

tak já měla taky tu čest s tak malým nádobíčkem a taky jsem ho v sobě necítila a pak vždy bylo hned do půl minuty po vzrušení, když fakt nic necítíš :mrgreen: a přesně, jak píšou holky prostě ten vztah nevydržel a rozchod byl z mojí strany a to z tohoto důvodu, ale dotyčný se nikdy pravý důvod nedozvěděl, sice je to nefér, ale co říct, končím s tebou protože ho máš malýho a necítím ho v sobě :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9454
10.6.12 16:47

ja bych menila za nejakyho vybavenejsiho…pod 14 cm nebrat nic..i tech 14 s bidou..no ale uz covek aspon vi ze soulozi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.12 16:47

No.....dámy! :o) Já mám 7mi měsíční dcerku… s přítelem spolu žijeme dva roky, pracuje,ale jako hobby má vzpírání a kulturistiku, jako je to kus chlapa a každá moje kamarádka si myslí jakýho má v kalhotech čmeláka a ono prd… tak 6cm když spí… a trochu povyroste při vzrušení… no! Ale dceru máme pěknou :potlesk: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat