Věřily byste tomuto? Rozsuďte nás :-)

7.2.20 10:41

Věřily byste tomuto? Rozsuďte nás :-)

Ahoj, s mým chlapem se zrovna dohadujeme a já chci rozhřešení :-)

Tématem našeho dohadu je tato nabídka práce:
https://www.profesia.cz/…ova/O3851568

Já tvrdím, že jakmile je v tom zainteresován vstupní poplatek, je to podvod.
Můj muž tvrdí, že je to věrohodné a klidně by na to odpověděl.

Co si o tom myslíte vy? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1955
7.2.20 10:43

Tak to je snad jasné, ne? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
7.2.20 10:45

@VikinaJánská tvůj muž asi moc nežije v realitě, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8722
7.2.20 10:53

Tvůj muž si může počíst tady

Mimochodem IČ firmy neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5211
7.2.20 10:54

Mě tam nejvíc dostalo že jim vyhovuje jakékoli vzdělání :mrgreen:

Jinak ano je to podvod jako hrom. Protože když někde potřebujete dražší rekvalifikaci (třeba řidičák) tak vám ho hradí zaměstnavatel s tím že u něj odpracujete určitý počet let a v případě předčasného odchodu mu zaplatíte poměrnou část.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
7.2.20 11:02

@Heivka přesně, jen absolvent zvláštní školy nevyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:07

Jojo, registracni poplatek a jednorozec zdarma! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
7.2.20 11:10

:roll: tvůj muž by měl absolvovat nějaký kurz přežití v reálném světě. Z tohohle ten podvod úplně vyzařuje 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4481
7.2.20 11:13

https://www.unicef.cz/…ode--ibc-llc

Pokud ta firma lže, že dává peníze na nemocné děti, tak se nejspíš neštítí ničeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:17

Jako jo.. lidi věří tomu čemu věřit chtějí

jinak na tomto způsobu reálně funguje například herbalife tam si taky zaplatíš kurs a můžeš jakože podnikat a lákat další ovečky prodávat jejich nesmyslné a předražené produkty a hlavně získavat další lidi kteří zaplatí kursy… v podstatě letadlo.. tohle je bud taky letadlo nebo rovnou podvod s tím že jen pošleš nějaký ten poplatek a pak už se nebude dít nic… ten způsob letadla je ještě horší v tom že tam sypeš další a další peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8844
7.2.20 11:25

Vyhráváš. Jako zírám, že ještě existují lidi, co na tohle naletí a ještě se doma dohadují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:26
@ludmilaadamkova píše:
Jako jo.. lidi věří tomu čemu věřit chtějíjinak na tomto způsobu reálně funguje například herbalife tam si taky zaplatíš kurs a můžeš jakože podnikat a lákat další ovečky prodávat jejich nesmyslné a předražené produkty a hlavně získavat další lidi kteří zaplatí kursy… v podstatě letadlo.. tohle je bud taky letadlo nebo rovnou podvod s tím že jen pošleš nějaký ten poplatek a pak už se nebude dít nic… ten způsob letadla je ještě horší v tom že tam sypeš další a další peníze.

Vidis, ja si zase vybavila Amway a jejich lakani na zubni pastu za tri stovky (pred 15ti lety). :mrgreen: Me prijde nejblbejsi, ze se ani na jejich strankach nedozvis, co vlastne delaji, je to strasne vagni, website se dodelava uz od roku 2017 a furt nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:28

@Silverine247 to je všechno podobný jen jidný druh segmentu herbalife jede hubnutí a zdraví životní styl amway drogerii a podobné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:34

Zakladatelka

Díky, holky :-) můj muž pracuje jako zedník ve firmě už fakt hrozně dlouho a tehdá dostal práci takřka okamžitě po výučáku, takže tyhle machinace vůbec nezná :-D dokonce byl jednu dobu překvapen, že něco takového jako práce z domova vůbec existuje :-)

Ale u tohoto ho zmátlo, že tam to „vedení firmy“ zveřejnilo i telefonní číslo, na které se dá zavolat :-D a vůbec nereaguje, když mu vysvětluji, že za „zákaznický servis přes Skype, e-mail nebo sociální sítě“ si člověk nevydělá 60k měsíčně :-D

Prostě takové zbytečně přesvědčování :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10812
7.2.20 11:36

Hihi, já tomu přestala věřit ještě dlouho předtím, než jsem se dostala k podmínkám přijetí a tomu UNICEFU :mrgreen: :mavam: Radši nenechej chlapa nikdy vybírat nic důležitého :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama