Věříte na osudovou lásku?

Anonymní
29.6.20 19:54

Věříte na osudovou lasku?

Ahoj, věříte na osudovou lasku? Ze ti kteří spolu mají být se setkají? Nebo zase proste sejdou? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17563
29.6.20 20:15

Věřím, že co se má stát, to se stane. A že všechno, co se stane má svůj důvod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
29.6.20 20:25

Jo, ve vztazich jsem fatalista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
29.6.20 22:28

Věřím, svého „pana božského“ jsem potkala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2555
29.6.20 22:36

Kdyby existovala osudová láska, tak se všichni osudově potkají, osudově spolu ve věrnosti zůstanou a zestárnou a osudově vedle sebe zemřou. Moc těch osudových lásek kolem sebe nevidím. A ti, co to spolu nějak doklepali až do toho stáří, málokdy řeknou že mají „osudového partnera“ se kterým prožili pohádkový život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17563
29.6.20 22:41
@bigl píše:
Kdyby existovala osudová láska, tak se všichni osudově potkají, osudově spolu ve věrnosti zůstanou a zestárnou a osudově vedle sebe zemřou. Moc těch osudových lásek kolem sebe nevidím. A ti, co to spolu nějak doklepali až do toho stáří, málokdy řeknou že mají „osudového partnera“ se kterým prožili pohádkový život.

A to já pár takových znám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23783
29.6.20 22:49
@Anonymní píše:
Ahoj, věříte na osudovou lasku? Ze ti kteří spolu mají být se setkají? Nebo zase proste sejdou? :)

já ti nevím…Ráda bych věřila, ale znám spoustu nedobrovolně osamocených lidí…Kolikrát si říkám, že je to velká škoda…Měla bych tendence je dávat i dohromady, ale je to nesmysl…Málo kdo by byl kompatibilní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2555
29.6.20 23:06
@terien píše:
A to já pár takových znám

To je dobře, tak možná v 5% to zafunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
29.6.20 23:31

Věřím tomu, že taková láska existuje, ale myslím si, že jen minimum lidí ji doopravdy zažije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
29.6.20 23:38
@Lalelale píše:
Věřím tomu, že taková láska existuje, ale myslím si, že jen minimum lidí ji doopravdy zažije.

Tak to si protiřečí, ne? Kdyby to bylo osudový, tak se všichni potkají, ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
30.6.20 06:09

Nevěřím na osud, za všechno si můžeme sami.

Ale věřím, že existuje láska, která je intenzivnější než ostatní, s některými lidmi takovou lze prožít. Ten člověk ale není jediný na světě a zpočátku jde samozřejmě o velmi silnou chemii, musí si ale rozumět i v životě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
30.6.20 09:35
@yocheved píše:
Tak to si protiřečí, ne? Kdyby to bylo osudový, tak se všichni potkají, ne? :mrgreen:

Spíš jsem měla na mysli to, že když už se ti dva potkají, musí to být úžasné, nikoliv to, že kdo se má potkat, ten se potká. Na osudová setkání nevěřím ani náhodou. Proto myslím, že to zažije jen minimum lidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
670
30.6.20 09:50

Ne, je to blbost. S každým je to prvních pár let “osudová láska” :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 10:24
@bigl píše:
Kdyby existovala osudová láska, tak se všichni osudově potkají, osudově spolu ve věrnosti zůstanou a zestárnou a osudově vedle sebe zemřou. Moc těch osudových lásek kolem sebe nevidím. A ti, co to spolu nějak doklepali až do toho stáří, málokdy řeknou že mají „osudového partnera“ se kterým prožili pohádkový život.

Tak jakoby mě zajima jestli plati nářečí “ jestli mate být spolu, znovu se setkáte” a jinak ty lidi si to dělají sami potom ty rozchody a tak si myslim. vlastni vůle

• Nahlásit
  • Citovat
530
1.7.20 23:32

Ano :oops: ale taky na silnou chemii, to dost udělá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama