Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Taky jsem si vzpomněla na cottage - jestli je to dostatečná velikost…
Prodávají se běžně v papírnictví nápojové kelímky, který vypadají jako ty jogurtové
Určitě je znáš, na zábavě do toho točí pivo
dají se k tomu koupit i víčka, takže pokud jich potřebuješ moc, tak bych to řešila takhle, než pak jíst rok jogurty ![]()
Margo píše:
Prodávají se běžně v papírnictví nápojové kelímky, který vypadají jako ty jogurtovéUrčitě je znáš, na zábavě do toho točí pivo
dají se k tomu koupit i víčka, takže pokud jich potřebuješ moc, tak bych to řešila takhle, než pak jíst rok jogurty
Právě, že jogurty by se nejedly, jen bych si zjistila výrobce nebo dovozce, který by byl ochoten odprodat 500-1000 prázdných kelímků s víčky. Přivedl mě na to jeden kolega, který takto nakoupil prázdné kelímky od jogurtu. Vjde to mnohem levněji než kupovat v papírnictví
Ale díky za tip ![]()
chuanitka píše:
Co třeba cottage sýr od Meggle?Nebo potřebuješ od jogurtu?
Od Cottage jsou moc nízké, z toho mi brouci vylezou ![]()
A co toto?
http://www.hollandia.cz/…product.aspx
Akurat to pijem ![]()
Já jsem dneska ještě viděla povidla a hned jsem si vzpomněla
Tak už jenom tak pro úplnost
![]()
A co je to probůh za experiment, jestli se můžu zeptat?
![]()
Angua píše:
Já jsem dneska ještě viděla povidla a hned jsem si vzpomnělaTak už jenom tak pro úplnost
![]()
![]()
A co je to probůh za experiment, jestli se můžu zeptat?
![]()
Už několik let dělám výzkum v pseudokrasových jeskyních v Usteckém kraji brouků a jiné havěti, a v prosinci na to budu obhajovat bakalářku. Brouky chytám do kelímků od jogurtů, a kelímky překrývám kůrou, klacky a kameny, aby tam zbyla jen malá dírka a nepadaly tam myši a větší zvířata
Až teď mi jeden kolega (docela brzy
), že se dají sehnat kelímky rovnou s víčky a tam si vystřihnu dírku dle své potřeby
Vzledem k tomu, že ve výzkumu budu pokračovat i další roky, tak se mi kelímky s víčky hodí ![]()
Tyjo, to já bych nemohla
Ale zní to zajímavě.
Ale jako děti jsme chytali různou takovou havěť do zavařovacích sklenic a přiklopili normálně tím víčkem - proděravěným… Teda spíš ostatní chytali
Ale kelímky od jogurtů jsou asi o dost skladnější ![]()
Angua píše:
Tyjo, to já bych nemohlaAle zní to zajímavě.Ale jako děti jsme chytali různou takovou havěť do zavařovacích sklenic a přiklopili normálně tím víčkem - proděravěným… Teda spíš ostatní chytali
![]()
Ale kelímky od jogurtů jsou asi o dost skladnější
Určitě, když se s nimi máš plahočit třeba 2km od auta k jeskyni
Jen dodám, že v kelímkách je formalldehyd na usmrcení a konzervování
Ale jinak to nejde
Práce je to super, jen všechny ty brouky a jiné potvory určit ![]()
Brrr a ještě mrtví, to je ještě horší
Třeba se žížalou jsem v životě neměla problém - do doby, než jsem ji v laborkách zabili
![]()
Angua píše:
Brrr a ještě mrtví, to je ještě horšíTřeba se žížalou jsem v životě neměla problém - do doby, než jsem ji v laborkách zabili
![]()
Angua píše:
No mně vadilo, jak pak byla tuhá a že na ni mám sahat a tak