Vitaminy na růst vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fantomas019
Nováček 10 příspěvků 13.04.19 23:00
vitaminy na růst vlasů

Ahojte :)
pomohli někomu nějaké vitaminy na vlasy hlavně na růst vlasů? mě se vlasy zasekli a nerostou už několik let. přemýšlím o vlasovém hnojivu nebo donna hair forte. děkuju :)

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2642 příspěvků 13.04.19 23:01

Taky mám vlasy stejně dlouhé a nechtějí růst

fantomas019
Nováček 10 příspěvků 13.04.19 23:07

@Lamátko a zkoušela si nějaké vitaminy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 23:18

Zkuste Biosil.

Gaforia
Kecalka 493 příspěvků 13.04.19 23:20

BEAUTY BOOSTER od Extrifitu. Kdybych nevidela holcinu, co to uziva, tak tomu neverim.. se nemuzu dockat, az to zacnu brat :dance: :lol: bohuzel mi nedovolila doktorka v tehotenstvi a pri kojeni..

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 13.04.19 23:21

Jestli nerostou, tak bude problém spíš v koneckach. Zdravé vlasy musí růst, i treba pomalu, ale pokud máš zničené konce tak ty se ti budou odlamovat a upadávat, takže to pak působí jako by vlasy do délky vůbec nerostly.

fantomas019
Nováček 10 příspěvků 13.04.19 23:28

@Kriss Tina ano to je pravda že se mi hodně ulamují ale na to by taky mohli nějaké vitaminy pomoct, už začínám používat profesionální kosmetiku na vlasy loreal profesionnal

jessikka
Extra třída :D 10980 příspěvků 13.04.19 23:58

Jsi často strihas konečky? Myš minimálně jednou za tři měsíce. Vlasy rostou, jen se ulamují a proto to vypadá, že ne. Vlas roste cca 1cm za měsíc, když 1× za 3 měsíce odstřihnes 1cm, v tak ti za rok poporostou o 9 cm.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 14.04.19 00:03

@jessikka to je u každého jinak..Mě rostou 2 cm za měsíc a nestříhané několik let..Jinak co tak vím tak hodně chvali revalid a venira tabletky

jessikka
Extra třída :D 10980 příspěvků 14.04.19 10:15
@smajlik345 píše:
@jessikka to je u každého jinak..Mě rostou 2 cm za měsíc a nestříhané několik let..Jinak co tak vím tak hodně chvali revalid a venira tabletky

Jasně, výjimky existují. Ale u zakladatelky to tak evidentně není.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 14.04.19 10:21

@fantomas019 konecky už vitamíny nezachrani. Tam pomůže ostříhat to nejhorší a nenicit je, tzn neodbarvovat, nezehlit, zbytečně nefenovat (nebo jenom studeným vzduchem), používat kvalitní kosmetiku.

fantomas019
Nováček 10 příspěvků 14.04.19 11:37

@Kriss Tina Ano tu jsem právě začala používat tu kvalitní kosmetiku.. loreal profesionnal seri expert a nějaký olejíček od matrixu biolage. vlasy myju obden hodně se mi mastí. a vitaminy můžou pomoct na lámající se vlasy… jen nevím které vybrat
venira je pro mě drahá.. 700 na měsíc

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 14.04.19 11:42

@fantomas019 vitamíny nepomůžou, pomůžou těm vlasům, které ještě nejsou vyrostle. Můžou podpořit růst a kvalitu, ale ne těch zničených konců. Konec toho vlasů už je jakoby mrtvý, už se do něj nedostává žádná výživa. Můžeš jenom manipulovat s jeho strukturou právě tím, že budeš používat správné přípravky, můžeš si zajít na nějakou masku, doplnit do vlasů keratin, ale nějaká tabletka co sníš už to neovlivní. Jakmile je ten vlas v délce zničený, prepaleny, ulamany tak už neuděláš nic…

fantomas019
Nováček 10 příspěvků 14.04.19 11:44

@Kriss Tina Ano ale mě jde o to aby se mi nelámali dál, může mi chybět nějaký vitamin a proto se vlasy lámou.. to je jedno.. prostě hledám nějaký vitaminy na rychlejší růst :)

Laurinkaaaa85
Povídálka 11 příspěvků včera v 09:15

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Biosil Plus. Za pár korun a výsledek znatelný. Kdysi mi ho doporučila moje kadeřnice, potom, co jsem si v lékárně kupovala nejrůznější doplňky za 300 a víc. Takže od té doby, když se mi nějaký problém s lámáním nebo vypadáváním vlasů objeví, nasadím ho a super.

Váš příspěvek
Reklama