Reklama

vkládání fotek do fotogalerie-prosím poraďte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 24.01.09 10:35
vkládání fotek do fotogalerie-prosím poraďte!

ahojky všem, prosím o radu, sem asi blbka, ale nevím , jak na to, a nikde sem to nenašla a to sem procházela snad všechny diskuze.. jde mi o to, jak mám vložit fotky do galerie, vytvořila sem si svojí galerii, dala název, ale dál nevím…zkoušela sem všechno, editovat, změnit,prostě nevím… koukala sem do galerky a je tam vytvořeno spoustu názvů a v nich taky žádná fotka, takže asi nebudu jediná, kdo neví, jak na to…
předem díky

Reklama

Reakce:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 24.01.09 11:28

Ahoj, tak, otevři si galerii, nahoře v nabídce je upload obrázku, tak to zmáčni, vyjede ti nabídka. Vyber galerii, do které chceš obrázek vložit, pak tam máš okýnko na výběr fotky z pc. Vlož, zmáčkni upload a je to. Snad jsem to napsala trochu srozumitelně:-)

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 24.01.09 11:49

No paráda, a jak je to jednoduchý, to jediný sem snad nevyzkoušela, děkuju moockráát a krásný den!!
Markéta

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >