Na kolik vyjde umělé oplodnění?

27
16.2.11 17:00

VKOLIK STOJI U MĚLE ODPLODNENI

:cert: :cert: :cert:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17310
16.2.11 17:02

Asi to má být kolik stojí umělé oplodnění ne? :?: :?: 8-o

Příspěvek upraven 16.02.11 v 17:21

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2613
16.2.11 17:07

trojčátka jsi potratila? :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
16.2.11 17:25

potratila jsem ve třetim měsici jsem moc smutna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
16.2.11 17:26

To mě moc mrzí :cry: ,holky ti určitě poradí kolik co stojí.Drž se :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5778
16.2.11 17:26

Cca 60-70 tisíc.

Je to pálka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1458
16.2.11 17:30

3 pokusy částečně hradí pojištovna,nás vyšel synáček na 25000,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
16.2.11 17:31

jsme pozvani do centra 1.3 2011 ja a muj manžel :cry: :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12003
16.2.11 17:32
Kathuschka píše:
Cca 60-70 tisíc.Je to pálka…

Ale to je kdyz uz ti dojdou ty tri pokusy hrazene pojistovnou ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
16.2.11 17:33

nenito bolestive

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1458
16.2.11 17:34
valkil píše:
dalča píše:
3 pokusy částečně hradí pojištovna,nás vyšel synáček na 25000,–
kokinko je cizinka navíc podle našich pojišťoven už „stará“ :-(

tak to jo,to já nevěděla,promin 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1458
16.2.11 17:34
kokinko píše:
nenito bolestive

jsou horší věci :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
16.2.11 17:42

boli jen odber vajicek a jen malo, nemusis se bat..
hodne stesti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13338
16.2.11 18:00

Co jsem slyšela, umělé oplodnění hradí pojišťovna pouze do 40 let ženy. Mám dojem, že jsi bohužel asi starší? Ztráta miminek mě moc mrzí :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12003
16.2.11 18:17

A já si myslela že na ty tři pokusy hradí pojištovna celou částku.. Takže to neni pravda a platí jen část?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová