Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Asi to má být kolik stojí umělé oplodnění ne?
![]()
Příspěvek upraven 16.02.11 v 17:21
To mě moc mrzí
,holky ti určitě poradí kolik co stojí.Drž se ![]()
3 pokusy částečně hradí pojištovna,nás vyšel synáček na 25000,–
Kathuschka píše:
Cca 60-70 tisíc.Je to pálka…
Ale to je kdyz uz ti dojdou ty tri pokusy hrazene pojistovnou ne?
valkil píše:dalča píše:kokinko je cizinka navíc podle našich pojišťoven už „stará“
3 pokusy částečně hradí pojištovna,nás vyšel synáček na 25000,–
tak to jo,to já nevěděla,promin ![]()
boli jen odber vajicek a jen malo, nemusis se bat..
hodne stesti
Co jsem slyšela, umělé oplodnění hradí pojišťovna pouze do 40 let ženy. Mám dojem, že jsi bohužel asi starší? Ztráta miminek mě moc mrzí ![]()
A já si myslela že na ty tři pokusy hradí pojištovna celou částku.. Takže to neni pravda a platí jen část?