Vracení použitého zboží do 14 dnů, ano/ne?

2926
27.10.12 17:07

Vracení použitého zboží do 14 dnů, ano/ne?

Ahoj holky,
prosím, kdo tomu rozumíte, když si někde něco koupím, podotýkám, že použitého (bunda, boty, hračka) od někoho, kdo nemá živnostenský list, mám nárok na vrácení zboží v lhůtě 14 dnů, pokud se mi zboží nelíbí?

Děkuju :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mag
12870
27.10.12 17:09

Ne, nejedná se o spotřebitelskou smlouvu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kofola3
27.10.12 17:09

Myslím, že nee

  • Citovat
  • Upravit
2926
27.10.12 17:12

Děkuju. Právě řeším prodej bundy, paní mi po dvanácti dnech napsala, že bunda, kterou si ode mne koupila je sice krásná, ale že včera jí pro dceru babička koupila jinou, tak mi jí chce vrátit. :roll: A píše tam, že má na to do 14 dnů nárok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kofola3
27.10.12 17:14
@Loll píše:
Děkuju. Právě řeším prodej bundy, paní mi po dvanácti dnech napsala, že bunda, kterou si ode mne koupila je sice krásná, ale že včera jí pro dceru babička koupila jinou, tak mi jí chce vrátit. :roll: A píše tam, že má na to do 14 dnů nárok.

neee nemá.

  • Citovat
  • Upravit
45739
27.10.12 17:21

Nema, pokud to od tebe nekoupila jako od podnikatelky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24320
27.10.12 17:52

Ne nema.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
27.10.12 19:05

Pro použité to podle mě určitě neplatí. A kdyby, tak na internetovém obchodě, ne při prodeji v bazaru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák