Vyčištění interiéru auta - zkušenosti

Meroe
26.6.15 19:22

Vyčištění interiéru auta - zkušenosti

Ahoj maminky, chtěla bych požádat o zkušenosti ty z vás, které si nechaly čistit interiér auta: kde, jak moc dobře/špatně to bylo vyčištěné, kolik to cca stálo…
Naposledy jsem si nechávala auto čistit u Automyčky Express (nebo jak se to jmenuje, je to v podzemních garážích obchodních center jako je Europark, Flora, Butovice a podobně), a bylo to drahé (přes tisíc korun jen vyluxování, vyklepání koberečků, a otření interiéru) a navíc ani ne moc dobře provedené. Momentálně mám v autě spoušť od dítka, které rozdrobilo balíček sušenek a během vteřiny mé nepozornosti opatlalo banán po čalounění. Něco jsem zvládla vyčistit sama, ale radši bych to svěřila profíkům.
Doporučíte mi prosím některá místo v Praze, popř. Stč kraji, kde mi interiér auta vyčistí dobře a za nepřemrštěnou cenu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

105
26.6.15 21:50

Ja davam auto vycistit do OC Krakov v Bohnicich. Je to mala rucna mycka, vzdy platim za vycistenie interieru + zvenku 890 kc. Plus dostanes vernostnu karticku :) Vzdy to bolo poctivo umyte a kluci mi naposledy vymenili taky pichnute kolo - nic za to nechceli (samozrejme som im nechala neco navic) mam vyskusanu taky Automycku Express v Letnanoch a myslim, ze tie Bohnice fakt lepsie. Ak sa pre nich rozhodnes, tak doporucujem objednat sa, aby mali cas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meroe
27.6.15 07:17

@Eulalia
To zní dobře, kouknu na web. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu