Výměna řidičského průkazu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
14.10.21 12:23

Vymena ridicskeho prukazu

Nevite prosim nekdo, zda lze vymenit propadly ridicsky prukaz, aniz bych musela do Cech? Bydlim v zahranici a do Cech se nechystam, zkousela jsem portal obcana, ale nemam zadnou e-identifikaci. Na ambasade delaji jen osobni doklady.. dekuju za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1705
14.10.21 12:39

Vyřiď si přes svoji banku eidentitu, pokud mas ted přístup do internetového bankovnictví, tak bys tam neměla jít osobně. Přes eidentitu se pak přihlásit do portálu občana a můžeš to vyřídit. Pokud tam tedy už mají tvoji fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.10.21 12:43

Prave ze internet banking nemam.. nemam ceske tlf cislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
14.10.21 13:03
@TesoroM píše:
Nevite prosim nekdo, zda lze vymenit propadly ridicsky prukaz, aniz bych musela do Cech? Bydlim v zahranici a do Cech se nechystam, zkousela jsem portal obcana, ale nemam zadnou e-identifikaci. Na ambasade delaji jen osobni doklady.. dekuju za jakoukoliv radu.

Ono i když si nový ŘP objednáš přes ten portál občana (např. pomocí bankovní identity), tak si ho pak, když je hotový, stejně musíš vyzvednout osobně… aspoň teda mám takový dojem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
14.10.21 13:54

@TesoroM tak to pak asi nemáš šanci bez návštěvy ČR. A moringa správně píše, že si ho pak stejně musíš osobně vyzvednout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
14.10.21 14:14
@TesoroM píše:
Nevite prosim nekdo, zda lze vymenit propadly ridicsky prukaz, aniz bych musela do Cech? Bydlim v zahranici a do Cech se nechystam, zkousela jsem portal obcana, ale nemam zadnou e-identifikaci. Na ambasade delaji jen osobni doklady.. dekuju za jakoukoliv radu.

Nelze. Můžeš si jej leda dopředu „objednat“ přes net a pak vyzvednout osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79567
14.10.21 15:33

@TesoroM No a neslo by ho vymenit za zahraniční? Vim, ze když kamaradka dodelavala A v zahraničí, tak ji vydali jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.10.21 15:55

Mohl by jej vyzvednout nekdo s plnou moci. Ale to je zase prelozit to i s razitkem do cestiny. Zahranicni ridicak dostanu, ale mistni dopravka to konzultuje s Cechy a trva to pry nejake 4mesice. Uz jsem se zaregistrovala na ten portal, ale zatim me to nenecha jit dal (prihlasit se) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
14.10.21 17:43

A proč si nezavoláš na ambasádu/úřad a nezeptáš se, jak to prostě udělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.10.21 21:47

Volala jsem vsude, jedine co mi poradili je, ze to nemusim delat v miste bydliste, pokud bydlim nekde u hranic. Zitra se zkusim jeste jednou prihlasit pres ten portal. Vsem dekuju za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat