Vypadl ze mě kus něčeho (nevím čeho)

Anonymní
29.3.21 15:01

Vypadl ze mě kus něčeho (nevím čeho)

Ahoj, začala jsem brát hormonální antikoncepce (flaya) brala jsem 21 dní a za tu dobu se mi nedostalo menstruace, počítala jsem s tím že to nějak přijde samo. Jsem ve fázi kdy 7 dní nemám brát tabletku, dobrala jsem 1 plato. Dneska ráno bolest v podbřišku a mírné krvácení, potom ale ze mě ve sprše vypadl kus něčeho (asi krevní srazenina) nebo nevím co to bylo, o velikosti asi 7 cm. Potom bolest přestala a už pouze špiním. Je to normální? Mám navštívit gynekologa? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30626
29.3.21 15:18
@Anonymní píše:
Ahoj, začala jsem brát hormonální antikoncepce (flaya) brala jsem 21 dní a za tu dobu se mi nedostalo menstruace, počítala jsem s tím že to nějak přijde samo. Jsem ve fázi kdy 7 dní nemám brát tabletku, dobrala jsem 1 plato. Dneska ráno bolest v podbřišku a mírné krvácení, potom ale ze mě ve sprše vypadl kus něčeho (asi krevní srazenina) nebo nevím co to bylo, o velikosti asi 7 cm. Potom bolest přestala a už pouze špiním. Je to normální? Mám navštívit gynekologa? Dekuju

Může to být i kus sliznice. Neplaš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
29.3.21 15:22

Sliznice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025
29.3.21 16:38

Me rikali v porodnici, ze kdyz to vypada jako jatro, tak je to v pohode :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat