Vyrážka na prsou při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luloinka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 24.04.18 12:35
Vyrážka na prsou při kojení

Ahoj, plně kojím 9 denního syna. Kojení je v pořádku, vše jde ale teď jsem si všimla, že mám na prsou na dvorcích a trochu i na kůži u dvorce takovou vyrážku. Jakoby malinké červené pupínky a buď jsou jednotlivě, nebo 2 u sebe. Nebolí to, nesvědí, nepálí, nic. Napadla mě moučnivka, ale malej v pusince nic nemá. Volala jsem na Linku kojení do naši nemocnice, ale paní neví o co by mohlo jít, prý mám kojit dál a počkat zda se to rozleze, a pak někam jít ale kam to mi neřekla. A mazat Bepanthenem. Má někdo zkušenost, ví o co by mohlo jít a co s tím?

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 253 příspěvků 24.04.18 21:03

@luloinka měla jsem něco podobného, ale po dlouhé době, co jsem kojila. Nejdřív to nesvědilo, ale pak se to rozlezlo a začalo to svědit. Byla jsem na kožním, ale když jsem kojila, nemohl mi na to nic dát. Na alergologii jsem dopadla stejně. Já si myslím, že to byl ekzém. Pomohlo až přestat kojit. Pak se to vcelku rychle samo uzdravilo (měla jsem to i popraskané a místy až do krve). Nejhorší bylo to mazat lanolinem, to se mi to jeste zhoršilo a myslela jsem, že se uškrábu. Teď mám druhé dítě, už rok kojím a zatím se to neukázalo. Ale sebemenší flíček mě vždy vyděsí.
Zkusila bych zajít na kožní a nečekat, až se to rozleze. Nebo se zeptat pediatra, třeba by taky poradil.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama