Vyrážka na prsou při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luloinka
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 24.04.18 12:35
Vyrážka na prsou při kojení

Ahoj, plně kojím 9 denního syna. Kojení je v pořádku, vše jde ale teď jsem si všimla, že mám na prsou na dvorcích a trochu i na kůži u dvorce takovou vyrážku. Jakoby malinké červené pupínky a buď jsou jednotlivě, nebo 2 u sebe. Nebolí to, nesvědí, nepálí, nic. Napadla mě moučnivka, ale malej v pusince nic nemá. Volala jsem na Linku kojení do naši nemocnice, ale paní neví o co by mohlo jít, prý mám kojit dál a počkat zda se to rozleze, a pak někam jít ale kam to mi neřekla. A mazat Bepanthenem. Má někdo zkušenost, ví o co by mohlo jít a co s tím?

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 304 příspěvků 24.04.18 21:03

@luloinka měla jsem něco podobného, ale po dlouhé době, co jsem kojila. Nejdřív to nesvědilo, ale pak se to rozlezlo a začalo to svědit. Byla jsem na kožním, ale když jsem kojila, nemohl mi na to nic dát. Na alergologii jsem dopadla stejně. Já si myslím, že to byl ekzém. Pomohlo až přestat kojit. Pak se to vcelku rychle samo uzdravilo (měla jsem to i popraskané a místy až do krve). Nejhorší bylo to mazat lanolinem, to se mi to jeste zhoršilo a myslela jsem, že se uškrábu. Teď mám druhé dítě, už rok kojím a zatím se to neukázalo. Ale sebemenší flíček mě vždy vyděsí.
Zkusila bych zajít na kožní a nečekat, až se to rozleze. Nebo se zeptat pediatra, třeba by taky poradil.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama