Z manželství jsem odešla s holým zadkem.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20767
28.5.16 20:08
@Anonymní píše:
přišla jsem s bytem, spolu jsme si pořídili chalupu…

Jak jsi mohla přijít o svůj byt? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 20:39
@radkka píše:
Jak jsi mohla přijít o svůj byt? 8o

Podle me to prostě neřešila, nechala to manželovi :nevim:
Ale jak říkám, já bych byla ráda, kdybych dopadla tak, jak zakladatelka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
28.5.16 20:41
@MilijonDolarBejby píše:
Podle me to prostě neřešila, nechala to manželovi :nevim:

Pak ale nechápu, proč nad tím plakat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elenloth
28.5.16 20:43

No tak pokud jsi to dopustila a nebojovala, tak co ti na to říct. Bylo to tvoje rozhodnutí a neseš za něj zodpovědnost. Taky bys mohla odejít z manželství s doživotními dluhy, jako některé holky tady. Takže holý zadek ještě není ta nejhorší varianta.

  • Citovat
  • Upravit
3436
28.5.16 20:44
@jakanas píše:
Týýjo, já su dnes ale upřímnej

a ty to máš někdy jinak??? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 20:46
@radkka píše:
Pak ale nechápu, proč nad tím plakat.

To nevím.. Třeba si uvědomila tu chybu az teď

@Elenloth píše:
No tak pokud jsi to dopustila a nebojovala, tak co ti na to říct. Bylo to tvoje rozhodnutí a neseš za něj zodpovědnost. Taky bys mohla odejít z manželství s doživotními dluhy, jako některé holky tady. Takže holý zadek ještě není ta nejhorší varianta.

Tak tak..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2909
28.5.16 20:50
@Anonymní píše:
Zkrátka s manželem nebyla domluva na prodeji. Dvanáct let jsem nebyla schopna ho donutit k majetkovému vypořádání.
Nakonec bydlel bez elektřiny, nasekal dluhy, domek skončil v dražbě.

Tak asi tak, z manzelstvi jsi neodesla s holou zadnici. Pokud nebyl majetek do 3 let od rozvodu vyporadan, vzniklo podilove spoluvlastnictvi. Pokud jsi to chtela vyporadat a on nechtel, mela jsi se obratit na soud (ten by naridil i prodej, pokud by to bylo ucelne). Takze, muzes si za to sama. Mela jsi to resit. Draha lekce. Bohuzel.
A jeste detail, z toho co pises, 12 let od rozvodu (tedy 9 let od vyporadani sjm a vzniku podiloveho spoluvlastnictvi) doslo k drazbe. Takze neco malo jsi asi dostala? Nebo jste meli spolecne dluhy a vytezek drazby padl na umoreni?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2909
28.5.16 21:00

@monrom rozvedli se, sjm nevyporadali. Takze muselo vzniknout spoluvlastnictvi. Pokud doslo k drazbe domecku, tak maximalne podilu ex. V pripade, ze celeho, tak dluznikem museli byt oba

Příspěvek upraven 28.05.16 v 21:05

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 21:00
@monrom píše:
@ejhle Dluhy nadělal ten bývalý a výtěžek šel nejspíš na pokrytí toho. :think:

Taky mi to tak připadá. Chtělo by to se vic rozepsat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2909
28.5.16 21:06

@MilijonDolarBejby
viz komentar vyse:
rozvedli se, sjm nevyporadali. Takze muselo vzniknout spoluvlastnictvi. Pokud doslo k drazbe domecku, tak maximalne podilu ex. V pripade, ze celeho, tak dluznikem museli byt oba

ono autorka neuvadi celou pravdu. Patrne se chtela postezovat, zanadavat si. A ja ji i chapu. Taky bych byla vytocena. Ale trvam na svem, bohuzel si za to muze sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
28.5.16 21:11
@Elenloth píše:
No tak pokud jsi to dopustila a nebojovala, tak co ti na to říct. Bylo to tvoje rozhodnutí a neseš za něj zodpovědnost. Taky bys mohla odejít z manželství s doživotními dluhy, jako některé holky tady. Takže holý zadek ještě není ta nejhorší varianta.

tak tak! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
28.5.16 21:20
@mirecekblbecek píše:
a ty to máš někdy jinak??? :lol:

no snad jo, snažím se, ale je fakt že ta včerejší diskuse o večerce kde kradou byla na stejný brdo. ženská si přišla zanadávat na to že má problém s kterým nic nedělá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
28.5.16 21:23

Myslím že sem ji nas…na tolik že už asi nepřijde :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 21:39
@ejhle píše:
@MilijonDolarBejby
viz komentar vyse:
rozvedli se, sjm nevyporadali. Takze muselo vzniknout spoluvlastnictvi. Pokud doslo k drazbe domecku, tak maximalne podilu ex. V pripade, ze celeho, tak dluznikem museli byt obaono autorka neuvadi celou pravdu. Patrne se chtela postezovat, zanadavat si. A ja ji i chapu. Taky bych byla vytocena. Ale trvam na svem, bohuzel si za to muze sama.

To ano, jen prostě po takové době je potřeba to pustit z hlavy. Jsou horší věci na světě, bohu zel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová