Z milenky partnerkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 18:57
Z milenky partnerkou?

Zdravím, chtěla bych poprosit pokud možno zkušenosti žen a dívek, které jsou nebo byli ve stejné situaci jako já. Abych to trošku popsala: je mi 31let a mám vztah s ženatým mužem, je o 12let starší, má 9leteho syna. Bohužel jeho manželství příliš nefunguje (spíš z jeho strany, není se ženou šťastný) a došlo to tak daleko, že jsme se zamilovali… Máme spolu poměr několik měsíců… Respektuji to, že má manželku a syna a nic mu nevyčítám a vím, že rodina je na prvním místě přede mnou. Teď přišel s tím, že o tom přemýšlel a chce opustit svou ženu. Svého syna miluje, proto je stále se svou ženou, ale neříkám, že jí nemá rád, to já vím, že má po těch letech.

Chtěla bych se zeptat, zda si tu některá prošla podobným vztahem a jak to ustát. Budu ráda za zkušenosti ze strany milenek i manželek…

Ještě dodám, že k rozvodu či rozchodu by časem došlo tak jako tak… Já byla spíš tou poslední kapkou… A neřešme prosím jestli lže, jak je to špatné atd. Jsme si toho vědomi.

Děkuji za každý příspěvek a omlouvám se za anonym

Katka :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47273 příspěvků 02.02.18 19:04

Myslím, že k rozvodu nedojde tak jako tak. Oni toho napovídaj, naslibujou a rovod plánujou leta. Hrajou to na obě strany, protože chtěj manželku i milenu.
Nicméně jistá šance tu je, že bude odejit. Tot má osobní zkušenost.

Hroznej puberťák
Závislačka 3397 příspěvků 02.02.18 19:10

Nebylo tu tohle téma nedávno, jen se stejně starou holčičkou? :D Tam ty odpovědi nebyly moc lichotivé, ale tady, když je tam kluk, to tentokrát určitě bude jiné :pankac: :mavam:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 02.02.18 19:11

Tak nepočítala bych s tím, že se někdy rozvedou, nebo klidně i s tím, jak strašně špatnej vztah mají.
Ale tak hlavní je jak jsi k manželce a synovi chápavá, charaktere. :dance:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 02.02.18 19:12

@Lama Lama souhlas. Slova známého: chlapi mají rádi své jistoty. A co může být lepšího než mít manželku i milenku. A dítě je velká páka. A bacha na to. Jestli k tobě odejde, tak počítej s tím, že s tím špuntem to bude těžký. To můžu říct, že kdyby si můj manžel (nebo já) našel někoho jiného, tak ho naše děti roznesou na kopytech (začíná jim puberta, v dospělosti už by to bylo asi jiné). Tak abyste i na tohle byli připraveni. Zvlášť, pokud pořídíte sourozence.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5984 příspěvků 02.02.18 19:12
@Lama Lama píše:
Myslím, že k rozvodu nedojde tak jako tak. Oni toho napovídaj, naslibujou a rovod plánujou leta. Hrajou to na obě strany, protože chtěj manželku i milenu.
Nicméně jistá šance tu je, že bude odejit. Tot má osobní zkušenost.

Ze své zkušenosti si myslím to samé…

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 02.02.18 19:14

Není s manželkou šťastný a neklape jim to…To jsou klasické řeči

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 02.02.18 19:15

Ty mu nevyčítáš, že má manželku a dítě? Čtu dobře? 8o

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 02.02.18 19:17
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych poprosit pokud možno zkušenosti žen a dívek, které jsou nebo byli ve stejné situaci jako já. Abych to trošku popsala: je mi 31let a mám vztah s ženatým mužem, je o 12let starší, má 9leteho syna. Bohužel jeho manželství příliš nefunguje (spíš z jeho strany, není se ženou šťastný) a došlo to tak daleko, že jsme se zamilovali… Máme spolu poměr několik měsíců… Respektuji to, že má manželku a syna a nic mu nevyčítám a vím, že rodina je na prvním místě přede mnou. Teď přišel s tím, že o tom přemýšlel a chce opustit svou ženu. Svého syna miluje, proto je stále se svou ženou, ale neříkám, že jí nemá rád, to já vím, že má po těch letech.

Chtěla bych se zeptat, zda si tu některá prošla podobným vztahem a jak to ustát. Budu ráda za zkušenosti ze strany milenek i manželek…

Ještě dodám, že k rozvodu či rozchodu by časem došlo tak jako tak… Já byla spíš tou poslední kapkou… A neřešme prosím jestli lže, jak je to špatné atd. Jsme si toho vědomi.

Je to Němec? 8o

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 02.02.18 19:17
@Hroznej puberťák píše:
Nebylo tu tohle téma nedávno, jen se stejně starou holčičkou? :D Tam ty odpovědi nebyly moc lichotivé, ale tady, když je tam kluk, to tentokrát určitě bude jiné :pankac: :mavam:

Jaký je v tom rozdíl? Holčička nebo chlapeček, pořád je to dítě. Soused se rozešel s přítelkyní, mají spolu osmileté děvče. Po několika měsících si našel holčinu. Moc hodnou, jeho dcerku miluje, neřekne o ní nic špatného, ale přiznala mi, že s holčičkou to byly boje. Dívčina nešla rozchod rodičů těžce, skončila v péči psychologa. A to se ti dva rozešli v dobrém.

Hroznej puberťák
Závislačka 3397 příspěvků 02.02.18 19:19
@Amelie30 píše:
Jaký je v tom rozdíl? Holčička nebo chlapeček, pořád je to dítě. Soused se rozešel s přítelkyní, mají spolu osmileté děvče. Po několika měsících si našel holčinu. Moc hodnou, jeho dcerku miluje, neřekne o ní nic špatného, ale přiznala mi, že s holčičkou to byly boje. Dívčina nešla rozchod rodičů těžce, skončila v péči psychologa. A to se ti dva rozešli v dobrém.

Není to rozdíl, jen se mi zdálo, že to téma založila ta samá ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 47273 příspěvků 02.02.18 19:19
@SlečnaDahlia píše:
Ty mu nevyčítáš, že má manželku a dítě? Čtu dobře? 8o
:lol:

nostress
Extra třída :D 12715 příspěvků 02.02.18 19:20
@Anonymní píše:

Je to ženatý člověk, má syna, a manželku má stále rád. Pokud jsi charakterní žena, pak mu řekni, ať si to doma vyřeší, a pokud se opravdu rozvede/jestli vůbec/, pak ať tě kontaktuje, ale dříve ne. Nech ho na pokoji, ať si řeší svoje manželství. Pokud ho budeš uhánět, pak je možné, že časem třeba i dosáhneš toho vytouženého rozvodu. Otázka je, co ti to v životě přinese. Pokud to udělal svojí ženě už jednou, je otázka času, kdy po něm nějaká mladší a hezčí opět vystartuje, a ty budeš třeba za čas v té samé situaci, jako je dnes jeho mnaželka. To jsi na tom opravdu tak špatně, že si nemůžeš najít chlapa bez závazků, o kterého se nebudeš muset dělit? :nevim:

Santyna
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 02.02.18 19:21

Znám 5 typů mužů,…
první typ: jeden se přestěhoval k milence (vydírání manželky, nůž na krk apod.) a už byl i málem rozvedený, ale vrátil se k manželce a měl oficiálně schválenou milenku - u těchto typů manželek k rozvodu moc nedochází, tyhle typy manželek udělají vše, aby o muže nepřišly. A další v této kategorii - zahýbá dlouhodobě a o rozvodu mluví často on i jeho manželka, ale jsou spolu už 25 let a stále nic neproběhlo a myslím že ani neproběhne…
Pak znám druhý typ vlastně už single. Ten se rozvedl hned, ale to už byli rozestěhovaní a rozešlí cca rok a půl…,,,…,.,,.,­.,.,.,.,…,,,., Pak 3. ten odchází ihned v prvních měsících vztahu z ponorky. Často se chtějí po půl až roce vracet a manželky je buď vemou nebo nevezmou. Někdy jim milenky z dlouhodobého pohledu oživí a zpestří manželství a tím jim ho zachrání i když chtěli toho chlapa pro sebe…,,,..,.,­.,.,.,.,.,.,.,…,,,­.,,,…
Pak 4. ten se zamiluje a chce manželku i milenku, plácá se mezi oběma, vymlouvá se na děti a pokud není odejit tak neodchází…
5. Je s manželkou jen kůli dětem, vzal si ji účelově jen kůli otěhotnění nebo že nikdo jiný nebyl a chtěl děti, nebo zjistil, že byl vybrán jako chovný jedinec, že je hodný a vydělává. U těch je šance největší že budou chtít jít za láskou…
Do jaké kategorie patří ten tvůj?

Příspěvek upraven 02.02.18 v 19:30

Malike
Extra třída :D 11478 příspěvků 02.02.18 19:23
@Hroznej puberťák píše:
Není to rozdíl, jen se mi zdálo, že to téma založila ta samá ;)

Jo je to ona..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama