Začátek těhu pojeďte si pokecat

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katys08
Stálice 85 příspěvků 07.03.19 21:24
Začátek těhu - pojďte pokecat :)

Čauky holky??? ;) dnes jsou to 2 týdny, co jsem na testu objevila //, je to moje první těhu a jsem z toho ještě pořád nesvá, je tu někdo, kdo je na tom stejně? Nechce se vám sdílet zkušenosti a názory? :palec:

Příspěvek upraven 07.03.19 v 22:09

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Reakce:
Sallema
Stálice 58 příspěvků 07.03.19 21:32

Ahoj, to jsme na tom stejně. Já to tedy vím už třetí týden. Teď v pondělí mi potvrdil na 80% těhotenství, akorát ještě nebilo srdíčko.. taky jsem poprvé těhotena.

milktea
Kecalka 483 příspěvků 07.03.19 21:41

ahoj holky, taky jsem poprve a podle ms jsem 6+1, jak to mate vy?

Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 07.03.19 21:47

Ahoj holky, já to vím úplně čerstvě :lol: Včera pozitivní test a dneska potvrzení z krve a gestační váček. Momentálně vystřídalo stres zda se opravdu embryjko uchytí (máme za sebou IVF) zase stres jiný, aby se hezky vyvíjelo a za čtrnáct dní už šlo slyšet a vidět srdíčko :srdce: Tak si budeme společně držet palce :) :pankac: A k těm pocitům… cítím se absolutně netěhotně :lol: Co vy, objevily se už nějaké příznaky, nebo jak jste zjistily těhotenství? :mavam: @Katys08 @Sallema

Katys08
Stálice 85 příspěvků 07.03.19 22:07

Tak já bych měla být na konci 6tt, zatím jsem u doktora nebyla, jsem objednaná na úterý :dance: jsem hrozně nervózní… Mám teď v rodině nějaké problémy, takže se snažím myslet pořád na prcka a nestresovat… O to víc se bojím, aby bylo všechno v pořádku :)
Jinak co příznaky… Mám už asi o 2 čísla větší prsa, citlivá jak blázen, od včerejška šílený nechutenství a už od zpoždění neukojitelnou žízeň, což samozřejmě doprovází co 15 min běhání na záchod :lol:

Katys08
Stálice 85 příspěvků 07.03.19 22:08

@Sallema
A kolikátý týden? :)

Asijetotu
Kecalka 313 příspěvků 07.03.19 22:24

Ahoj. Já zítra začínám 6tt. Trošku cítím prsa na dotyk a občas trochu zaboli břicho jinak vůbec nic. Mám za sebou SP v listopadu v 8tt a biochemicke v únoru. Takže pořád mám v hlavě takový vykricnik. K doktorce jsem ještě nevolala, chci jít až v 8tt abych měla jistotu že něco bude snad vidět. Občas si tedy udělám test a zesílil takže jsem aspoň o chlup klidnější a zbytek už zařídí stejně priroda :P :srdce:

Sallema
Stálice 58 příspěvků 08.03.19 04:55

Podle posledni MS 7 TT, ale podle ultrazvuku asi 6 TT. Bolí mě prsa, jsem neustále unavená.

Sallema
Stálice 58 příspěvků 08.03.19 05:29

@Marlovee, měla zpoždění už tři dny tak jsem zkusila test tam byla slabá čárka, ale bylo to odpoledne. Pak druhý den ráno byla silnější, tak jsem se zkusila objednat k doktorovi. Potom test jsem zkusila v sobotu a ukázala příteli.. jen mi vadí káva, motá se mi hlava a chvílemi je mi na zvráceni, ale není to ještě úplně hrozne..

Katys08
Stálice 85 příspěvků 08.03.19 08:00

Taky se ráno budíte unavenější, než jste šli večer spát? :lol: a co tebe to, jak jsem vždycky rozlámaná :D nejsem zvyklá spát na zádech a teď to prostě jinak nejde, na boku je mi hned špatně :D prostě super :mrgreen:

Katys08
Stálice 85 příspěvků 08.03.19 08:04

@Marlovee jinak zjistila jsem to při zpoždění duchem na testíku :) ale tušení jsem měla už předtím… Bolelo mě břicho, ale nějak jinak a měla jsem už hroznou žízeň :D každá to prožíváme trochu jinak, tobě teprve příznaky nejspíš přijdou a nebo taky ne, jsou i holky, který, kdyby nepřibíraly, tak ani neví, že jsou těhu :D

Katys08
Stálice 85 příspěvků 08.03.19 08:05

A jak na to reagovaly vaše drahé polovičky? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 08:06

Já jsem dneska 5+0 takže na začátku, k lékaři se chystám tak za týden až dva. Před rokem už jsme jednou těhotná byla, ale nedopadlo to v 8tt. Už jedno dítě doma mám. Jsem unavená a bolí mě prsa, občas je mi odpoledne zle ale ne nijak hrozně ještě, jen takový blbý pocit. Tak uvidíme, snad to tentokrát dopadne dobře.

Marlovee
Kecalka 210 příspěvků 08.03.19 08:09

@Katys08 Ono když jsem to teď spočítala od poslední menstruace, vychází to na 5. týden, čili je to ještě brzy, možná jsem jen více unavená :) Ale když jsem viděla tu dálnici na testu, málem jsem měla infarkt, samozřejmě radostí :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 08:13
@Katys08 píše:
A jak na to reagovaly vaše drahé polovičky? :)

No manžel to vzal normálně, já se s tím tajit neumím a prostě jsem mu ráno řekla, že jsem těhotná. Ale jsme oba klidnější než minule, tak nějak se asi bojíme zatím něco plánovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Váš příspěvek
Reklama