Žádost o spol. nájem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 14:22

Žádost o spol nájem

Ahoj holky prosím mohli by jste mi poradit kde najdu nebo jak sepsat žádost o společný nájem bytu dle zákoníku, vůbec to nemohu najít a na úřadě jsou strašně ochotné :zed: Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
163
13.10.21 14:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím mohli by jste mi poradit kde najdu nebo jak sepsat žádost o společný nájem bytu dle zákoníku, vůbec to nemohu najít a na úřadě jsou strašně ochotné :zed: Děkuji

Co to jako ma byt? Asi tvoje dost nepresna, spatna formulace. Proto ti nikdo neodpovida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
13.10.21 14:45

Co je to spolecny nájem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
13.10.21 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím mohli by jste mi poradit kde najdu nebo jak sepsat žádost o společný nájem bytu dle zákoníku, vůbec to nemohu najít a na úřadě jsou strašně ochotné :zed: Děkuji

Musíš upřesnit co chceš. Podle tohodle popisu absolutně netuším co chceš a úředník na tom bude stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 15:45

@Cenarius jedna se o rozšíření nájemní smlouvy bytu. Bydlím s přítelem v obecním bytě kdy nájemní smlouva je psaná jen na něj. Z úřadu sem dostala email, že musím sepsat žádost o společný nájem bytu dle § 2270 zákona č. 89/2012 Sb., a vůbec nevím jak 🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
25202
13.10.21 15:50

Těžko říct na jakém úřadě se ptáš, a hlavně, co potřebuješ, „žádost o společný nájem“, to je tak trochu nesmysl, navíc smlouvy s tebou fakt na úřadě jen tak nesepisují, ne každá úřednice zná „všechny paragrafy“, aby ti mohla od stolu vyšlehnout jakoukoliv smlouvu, od toho jsou notáři ;) A ti si to nechají zaplatit.
Napiš co to vlastně potřebuješ a třeba tě navedeme aspoň na nějaké vzory na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
13.10.21 15:53
@Anonymní píše:
@Cenarius jedna se o rozšíření nájemní smlouvy bytu. Bydlím s přítelem v obecním bytě kdy nájemní smlouva je psaná jen na něj. Z úřadu sem dostala email, že musím sepsat žádost o společný nájem bytu dle § 2270 zákona č. 89/2012 Sb., a vůbec nevím jak 🤦‍♀️

10 vteřin s googlem ;)

edit: vzor ke stažení

je to třetí odkaz (Žádost o společný nájem bytuNOZu - Starý Lískovec), stahuje se mi to jako pdf a na můj soubor ti odkaz napsat nemůžu :D

Příspěvek upraven 13.10.21 v 15:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
13.10.21 15:54
@Anonymní píše:

@admin prosím o odtajneni anonymu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
13.10.21 15:55
@Anonymní píše:

Dej si do gůglu „§ 2270 zákona č. 89/2012 Sb.“… 8) Není zač… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
13.10.21 15:58
@Diagnoza2 píše:
@admin prosím o odtajneni anonymu

z jakého důvodu?
Sepisování smlouvy na obecní byt může někdo považovat za osobní, nenapadá, netrolí…nevidím důvod pro odtajňování :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
13.10.21 16:11

@Mar__tanka1983 ale, taková pře s @admin
Založil jsem diskusí anonyme, vysvětlil v reakcich proč anonym a stejně mě propalil. Takže teď jdu po diskuzích založených anonymně a žádám admina o odstranění anonymu, protože mi její postup přijde pokrytecky. Každou hovadinu typu, co mám dělat, zlomil se mi nehet, si tu může založit anonym, nikdo to neřeší a najednou toto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67564
13.10.21 16:13
@Diagnoza2 píše:
@Mar__tanka1983 ale, taková pře s @admin
Založil jsem diskusí anonyme, vysvětlil v reakcich proč anonym a stejně mě propalil. Takže teď jdu po diskuzích založených anonymně a žádám admina o odstranění anonymu, protože mi její postup přijde pokrytecky. Každou hovadinu typu, co mám dělat, zlomil se mi nehet, si tu může založit anonym, nikdo to neřeší a najednou toto?

Co blaznis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
13.10.21 16:16

@Venetia dobře víš o co mi jde. Jsou tady lidi co zakladají dokola anomymy a nikdy nic, ale najednou to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
13.10.21 16:23
@Venetia píše:
Co blaznis?

Pokouší se trolit adminy… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
13.10.21 16:34

@bse.pedro protože si admini potřebuji zamést vlastní dvoreček. Když pravidla, tak všem stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat