Zase je u nás doma dusno - rodiče se hádají

Anonymní
14.7.20 16:37

Zase je tu dusno

Asi se chci vypovídat, než s necim poradit..

Jeste pred týdnem to bylo doma hrozne fajn, rikala jsem mamce, ze se tu citim ted hrozne dobre, kdyz se s tatou nehádáj, ze je tu proste DOBŘE. A včera otočka o 360 stupnu :zed:
Nemluví spolu a když jo, tak oba odsekavaj, tata se nebavi ani normalne semnou, jenom se segrou, ktera prijela na 2 mesice na prazdniny. Porad se jenom spolu smějí.. (na nas s mamkou kouka jako vrah).. ptam se mamky jestli mu neco neudelala.. nemyslela jsem to nejak spatne, ale vzala si to nejak osobne, ze ona za vsechno vzdycky muze. Tak ji rikam, ze nic takoveho jsem nerekla a ani si to nemyslim.

Kdyz rodicum reknu, ze mi hrozne ubližuje, jak se hadaji, tak mi na to ani jeden nic neřekne.
Beru si to proste hrozne k tělu, nechci aby sli od sebe, abychom byly rozdělena rodina :,(

Odstěhovat se zatim od nich nechci, setrim si a zatim se mi dari. Nejakou kamaradku nemam, s kterou bych to probrala a nebo aspon s ni nekam vypadla, nemam nikoho.. po večerech v posteli brecim, kdyz nekdo z nich prijde a zepta se “co je”, tak odpovim “nebudu to porad rikat dokola”

Nejaky hate si nechte, jakoze jsem maly dite a ze nechapu svět apod.. Je mi 20:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3893
14.7.20 16:41

Kdyz se nechces odstehovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
14.7.20 16:42

No a to se děje casteji nebo az ted nekdy? Nemaji rodice nejake problemy? Ono ne se vsim se clovek sveri detem. Jsou prostě vztahy, kde jsou ruzna obdobi, chvili je to super, chvili ticha domacnost. Ale nevím proc ty ve 20 bulis v posteli kvuli tomu, ze se spolu rodice chvíli nebavi, tak jim radsi vymysli neco, co je zas da dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407

...

Jsi holt ještě malý dítě, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254

Najdi si chlapa, hned budes mit ve 20ti jine myslenky, nez jen premyslet a trapit se nad rodicemi.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21169
14.7.20 16:43

Buď se odstěhuj nebo je prostě nech, je to jejich věc, jejich vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14565
14.7.20 16:44

360° je celý kruh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
14.7.20 16:46

@Litta spravna připomínka, jsou ve vychozim bode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
14.7.20 16:47

Jen malá OT poznámka - když se něco otočí o 360 stupňů, vrátí se to zase na stejné místo. Když chceme říct, že je něco naopak nebo člověk otočil názory apod., tak se to otáčí jen o 180 stupňů. To neber špatně, jen nechci, aby ses s tím třeba ztrapnila v zaměstnání apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 16:49

@Kriss Tina
Tak dělo se to uz i kdysi, ale zhoršuje se to.
Ja myslim, ze zadny problem nemaj, nebo o nicem nevim. Ja se uz tolikrat snazila neco vymslet, ale nikdy nic nezabralo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 16:52

@zrcadlo
Jste velmi chytrý/á :clap_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
1005
14.7.20 16:52
@Anonymní píše:
Asi se chci vypovídat, než s necim poradit..

Jeste pred týdnem to bylo doma hrozne fajn, rikala jsem mamce, ze se tu citim ted hrozne dobre, kdyz se s tatou nehádáj, ze je tu proste DOBŘE. A včera otočka o 360 stupnu :zed:
Nemluví spolu a když jo, tak oba odsekavaj, tata se nebavi ani normalne semnou, jenom se segrou, ktera prijela na 2 mesice na prazdniny. Porad se jenom spolu smějí.. (na nas s mamkou kouka jako vrah).. ptam se mamky jestli mu neco neudelala.. nemyslela jsem to nejak spatne, ale vzala si to nejak osobne, ze ona za vsechno vzdycky muze. Tak ji rikam, ze nic takoveho jsem nerekla a ani si to nemyslim.

Kdyz rodicum reknu, ze mi hrozne ubližuje, jak se hadaji, tak mi na to ani jeden nic neřekne.
Beru si to proste hrozne k tělu, nechci aby sli od sebe, abychom byly rozdělena rodina :,(

Odstěhovat se zatim od nich nechci, setrim si a zatim se mi dari. Nejakou kamaradku nemam, s kterou bych to probrala a nebo aspon s ni nekam vypadla, nemam nikoho.. po večerech v posteli brecim, kdyz nekdo z nich prijde a zepta se “co je”, tak odpovim “nebudu to porad rikat dokola”

Nejaky hate si nechte, jakoze jsem maly dite a ze nechapu svět apod.. Je mi 20:)

Ve 20-ti res svuj zivot. Tvoji rodice si ten svuj poresi dle sveho. Nevrtala bych do nich. Jsi dospela, uz te vychovali a pokud maji problem ve vztahu, je na nich si to poresit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26408
14.7.20 17:00
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Tak dělo se to uz i kdysi, ale zhoršuje se to.
Ja myslim, ze zadny problem nemaj, nebo o nicem nevim. Ja se uz tolikrat snazila neco vymslet, ale nikdy nic nezabralo

Odstěhuj se a budeš mít klid. Udělala jsem to taky, když jsem už nechtěla sledovat další krizi své mámy a otčíma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
14.7.20 17:26

Píšeš, že nejsi malý dítě… Známkou dospělosti a pochopení světa je mimo jiné i to, že se nepleteš lidem do jejich vztahů, pokud tě k tomu výslovně nevyzvou. Co mají rodiče mezi sebou a jestli se rozejdou nebo ne, to je jejich věc. Brečet kvůli tomu ve dvaceti letech každý večer, to je už trochu za hranou. Potřebuješ posunout svůj vztah s rodiči do další fáze dospělého dítěte a to se nejlíp dělá tak, že se osamostatníš. Najdi si třeba spolubydlení, to není tak finančně náročné, postavíš se na vlastní nohy a získáš potřebný odstup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
14.7.20 17:39

Opravdu by to chtělo se soustředit na sebe a tím by jsi se měla od rodičů trošku odpoutat, co sestra, nemůžete jít někam samy dvě a i s ní to probrat??? Ať tě vezme sebou mezi kamarády, jestli má ona nějaké, třeba tam narazis i na nějakého kluka ;), nebo zkus seznamku, ale pozor, aby jsi nenarazila na nějakého magora a neměla jsi těch problémů ještě víc ;), nebo zkus najít kamarádku přes net…teď v létě nemít ani s kým někam zajít musí být peklo :( problémy rodičů stejně ty nevyresis a kvůli tobě se hádat nepřestanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama