Zatajil svou přítelkyni

Napsat příspěvek
Velikost písma:
28
24.10.22 18:12

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13256
24.10.22 18:15
@Anonymní píše:
@Magical-eyes smazala bych celou diskuzi, ale nejde to.. máme jednou za čas spolu směny.

No a jak to teda vidíš dál?
Ty máš dítě a on chce svoje… Takže ty by sis pořídila dítě s typem, který svojí bývalou podváděl mimo jiné i s tebou?
Proč si myslíš, že tebe by nepodváděl?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15599
24.10.22 18:23
@Anonymní píše:
@Magical-eyes smazala bych celou diskuzi, ale nejde to.. máme jednou za čas spolu směny.

Nedostala jsi odpověď jakou jsi chtěla, tak hned mazání, co? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.22 18:29

@Šmoulice tím to fakt neni :potlesk: než jsem napsala sem, tak jsem věděla, že to budu chtít smazat. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
14313
24.10.22 18:59

Holčino, vybodni se na něj :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36171
24.10.22 19:27

Jako vážně by si chtěla chlapa co je opakovaně nevěrný a lže kde se dá? Nebo si tak naivní a věříš, že ty ho změnis? To fakt ne. Prober se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15599
25.10.22 10:21
@JancaS84 píše:
Jako vážně by si chtěla chlapa co je opakovaně nevěrný a lže kde se dá? Nebo si tak naivní a věříš, že ty ho změnis? To fakt ne. Prober se.

Ona ho nezmění. Ale společný mimísek! To je terno. Ten ho změní určitě :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silverine247
25.10.22 10:39
@Šmoulice píše:
Ona ho nezmění. Ale společný mimísek! To je terno. Ten ho změní určitě :srdce:

Mas to zapotrebi byt takhle zbytecne protivna? :roll:

  • Citovat
  • Upravit
15599
25.10.22 10:43
@Silverine247 píše:
Mas to zapotrebi byt takhle zbytecne protivna? :roll:

To je jen dobře mířená rada pro zakladatelku. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silverine247
25.10.22 10:46
@Šmoulice píše:
To je jen dobře mířená rada pro zakladatelku. :kytka:

Kdyby se to obeslo bez te ironie, bylo by to lepsi. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
15599
25.10.22 10:53
@Silverine247 píše:
Kdyby se to obeslo bez te ironie, bylo by to lepsi. :kytka:

Nemyslím si. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová