Zdrobněliny v běžné komunikaci :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5352
14.2.13 23:25

Už mi to někdo říkal. Ale neviděla jsem to. Holt musím se vecpat všude :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1716
15.2.13 07:41

@Mafina5 Jo jo, ses slavna :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6926
15.2.13 08:31

Mafi no nepovídej! Ani ses nepochlubila.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
538
26.9.13 09:30

Ukázky jsou zde Spolecnost odporu proti zdrobnelinam :

https://www.facebook.com/…88477350496/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.14 13:27

Když se tomu tak smějete..Tak proč jste to byly vy matky kdo zaplavil svět těhulkovstvím, mimískama, kakáníčkem, manžama a kočískama?

  • Citovat
  • Upravit
4151
12.7.14 13:38
@Anonymní píše:
Když se tomu tak smějete..Tak proč jste to byly vy matky kdo zaplavil svět těhulkovstvím, mimískama, kakáníčkem, manžama a kočískama?

tady má zase někdo velký ramena :mrgreen: anonymně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elenloth
12.7.14 14:51
@Anonymní píše:
Když se tomu tak smějete..Tak proč jste to byly vy matky kdo zaplavil svět těhulkovstvím, mimískama, kakáníčkem, manžama a kočískama?

A když ti to tak vadí proč nemáš dost odvahy postavit se za vlastní názor?

  • Citovat
  • Upravit
63
16.9.16 09:45

@Davdan souhlasím. Zdrobněliny jsou mor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová