Zhnusení se muži po porodu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1553
31.10.20 21:15
@Bábrdl píše:
Přesně. Na nějaké „nezvladnu manželce podat láhev s vodou, chtěl jsem s kamosema chlastat“ bych teda neslyšela. Nikdo po něm přeci nechce, aby to děcko tahal ven. V druhé době porodní může jít na chodbu nebo do rohu.

V tomto pripade to byl zrejme ten pripad, u ktereho mel chlap pocit ( nebo k tomu byl manipulovan), z emusi byt svedkem celeho porodu, aby ho zenska mohla mit za dobreho partnera a otce.

Znam hodne pripadu, kdy chlap absolvoval porod jako primy ucastnik a dopadlo to stejne katastrofalne, jako u zakladatelky.

Pro me osobne jedna z nejvetsich blbosti poslednich par desetileti… a ne, nebyl jsem ani u jednoho porodu na porodnim sale osobne pritomen. Myslim, ze jsme se se zenou po diskuzi na toto tema rozhodli spravne.

Příspěvek upraven 31.10.20 v 21:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
31.10.20 21:18
@Anonymní píše:
Když se chlapovi zhnusi žena po porodu, tak to asi nebyla nějaká super láska. Takového bych hnala.. :roll:

Za mne absolutni hloupost.
Zenu muze mit ( a mnozi i maji) rad dal… jen se sexem je proste konec. Nic neobvykleho.
Diskuze je o pritomnosti chlapa na porodnim sale… ne o porodu zeny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
31.10.20 21:19
@carsin píše:
V tomto pripade to byl zrejme ten pripad, u ktereho mel chlap pocit ( nebo k tomu byl manipulovan), z emusi byt svedkem celeho porodu, aby ho zenska mohla mit za dobreho partnera a otce.

Znam hodne pripadu, kdy chlap absolvoval porod jako primy ucastnik a dopadlo to stejne katastrofalne, jako u zakladatelky.

Pro me osobne jedna z nejvetsich blbosti poslednich par desetileti… a ne, nebyl jsem ani u jednoho porodu na porodnim sale osobne pritomen. Myslim, ze jsme se se zenou po diskouzi na toto tema rozhodli spravne.

Docela s Tebou souhlasím, kdo není u porodu jako byl prašivej. A co klesla je taky ztráta sebedůvěry ženských, že bez chlapa neporodí nebo jim snad bude někdo v nemocnici ubližovat. Viz ty panické výkřiky na jaře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
31.10.20 21:20
@ontarova.stara píše:A zadny soudny porodnik nenecha chlapa cumet primo na nastrih ci tahani decka a siti.

Uz mockrat jsem slysel neco jineho… od chlapu na sale.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
31.10.20 21:21
@KalamityJohn píše:

Vyvrhnout jelena nebo prase mi přijde jako větší prasárna než koukat na porod. :D [/citace
S vyvrhnutym jelenem nebo prasetem, predpokladam, neplanujes dalsi seualni zivot.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
31.10.20 21:24
@Anonymní píše:
Když to čtu, tak nevím jestli mám být ráda a nebo smutná. Můj už ex partner mě odvezl do porodnice a sestra ho poslala domů, že to bude na dlouho, ale aby byl na telefonu. Naše domluva byla taková, že on k porodu jít nechtěl a já ho nenutila, ale že kdybych cokoliv potřebovala, tak bude celou noc na mobilu. Bohužel mi tam moc chyběl, tím myslím v první době porodní a volala jsem mu velmi často až ho to asi otravovalo a vypl si mobil :( Když se dítě narodilo, tak byl pořád nedostupný a já jsem mu to dlouho nemohla odpustit! Když konečně zavolal, tak mi řekl že se vylil s kámošem u nás doma a prostě usl a já, že jsem sobec! Že když já nemohla spát, tak nemůže ani on to mi řekl :cert:
Tak teď nevím zda to bylo lepší než aby byl u toho a pak se mě nedotkl, štítil nebo co všechno. Cítila bych se hodně poníženě a nechápu jak se může žena zhnusit muži, když přivádí na svět jejich dítě!! Však on se tam dívat nemusí a jestli byl zvědavý a podíval se, tak je to jeho boj a má se k tomu postavit jako chlap a ne jako nevyzrálý jedinec sakra!
Spíš si myslím, že je to jen výmluva aby nebyl sex. Viděl ženu trpět a boji se aby ji neublížil nebo tak něco bych chápala, že má starost, ale tohle bych nedala. Velice ráda bych mu to připomněla až ho to přejde a bude mít chuť na sex nebo teplou večeři! Přeci nebude jíst od ženy, které se štítí ne? A jestli má opravdu problém a není to jen blbá výmluva tak ať se jde léčit. Tohle bych doma netolerovala. Muži nemají rádi doktory a boji se injekcí je další kec a my to rádi mít máme? U soulože byli dva a pak trpí jen žena ta chodí na nepříjemné kontroly ta zažije velmi obrovské bolesti u porodu, takže výmluvy, že nepůjde k psychologovi, že se třeba stydí by mě nezajímalo!

Jo, tak toto je jina liga… trosku mimo tema, rekl bych.
To uz neni o ucasti pri porodu, to uz je… nenapada me jiny slovo nez hnusny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
31.10.20 21:45

Já si nikdy nepřestanu myslet, že partner u porodu není dobrý nápad. Není to přirozené. Jen móda, co si ženy prosadily. A tohle jsou následky. Nikdy není jisté, co to s tím chlapem udělá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7188
31.10.20 21:46
@Anonymní píše:
Když se chlapovi zhnusi žena po porodu, tak to asi nebyla nějaká super láska. Takového bych hnala.. :roll:

Mi stačilo vidět pár videí, sama jsem nerodila a nemám to v nejbližší době v plánu, tudíž nevím, jak to vypadá v reálu. Ale chci říct, že to podle mě nemá s láskou moc společnýho, protože to co jsem viděla na tom videu, bylo fakt strašný a jestli tohle vidí chlap, nedivím se, že má trauma, láska neláska.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
31.10.20 21:54
@Azeretereza píše:
Mi stačilo vidět pár videí, sama jsem nerodila a nemám to v nejbližší době v plánu, tudíž nevím, jak to vypadá v reálu. Ale chci říct, že to podle mě nemá s láskou moc společnýho, protože to co jsem viděla na tom videu, bylo fakt strašný a jestli tohle vidí chlap, nedivím se, že má trauma, láska neláska.

naprostý souhlas.Jak jsem psala, dobrého partnera dělá řadu jiných věcí. Jinak mi vysvětlete, když si muž účastí u porodu ženy poté údajně víc váží, proč ji tedy často tak často opouští. Proč je tedy tolik samoživitelek :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
31.10.20 22:06

@Burj Chalifa když si muž ženy neváží, tak to přítomnost u porodu nevytrhne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
31.10.20 22:10
@carsin píše:
V tomto pripade to byl zrejme ten pripad, u ktereho mel chlap pocit ( nebo k tomu byl manipulovan), z emusi byt svedkem celeho porodu, aby ho zenska mohla mit za dobreho partnera a otce.

Znam hodne pripadu, kdy chlap absolvoval porod jako primy ucastnik a dopadlo to stejne katastrofalne, jako u zakladatelky.

Pro me osobne jedna z nejvetsich blbosti poslednich par desetileti… a ne, nebyl jsem ani u jednoho porodu na porodnim sale osobne pritomen. Myslim, ze jsme se se zenou po diskuzi na toto tema rozhodli spravne.

Příspěvek upraven 31.10.20 v 21:26

A manželku pri chripce jsi viděl, nebo taky utíkáš z domu, když není ve stoprocentní kondici?

Protože kdybys ji tam nenechal samotnou, zjistil bys, že existuje první doba porodní (trvá obvykle dlouho a žena pri ni potřebuje tvou pomoc) a druhá doba porodni (trvá chvíli a tvou pomoc už moc nepotřebuje).

Takže ano, pokud muzes vidět svou ženu jen nacesanou a usměvavou, tak se ti u porodu může zhnusit. Jinak… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
31.10.20 22:13
@Azeretereza píše:
Mi stačilo vidět pár videí, sama jsem nerodila a nemám to v nejbližší době v plánu, tudíž nevím, jak to vypadá v reálu. Ale chci říct, že to podle mě nemá s láskou moc společnýho, protože to co jsem viděla na tom videu, bylo fakt strašný a jestli tohle vidí chlap, nedivím se, že má trauma, láska neláska.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No a kolik hodin těch videji jsi viděla? :mrgreen: Máš pocit, že ten chlap jako tahá mimino z frndy? Ta vypuzovací čast je jen finále procesu. U toho vůbec být nemusí… Užitečný je před tím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
31.10.20 22:13
@Azeretereza píše:
Mi stačilo vidět pár videí, sama jsem nerodila a nemám to v nejbližší době v plánu, tudíž nevím, jak to vypadá v reálu. Ale chci říct, že to podle mě nemá s láskou moc společnýho, protože to co jsem viděla na tom videu, bylo fakt strašný a jestli tohle vidí chlap, nedivím se, že má trauma, láska neláska.

A co takhle gynekolog :D
Ten má taky určitě pohlavní styk doma s partnerkou a po tom co vše viděl, tak trauma nemá :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
31.10.20 22:21

Úplně to vidim.
„Nechci jít k porodu, tvoje frnda bude roztažená a ty se mi zhnusis.“
„Ale víš, já tam nechci být hodiny sama v bolestech. Když sestra přijde jen občas na kontrolu Byla bych ráda, kdybys tam byl se mnou a pomáhal mi. Na závěr můžeš odejít.“
„Ne, ne, nechci vidět tvoji frndu.“
„To ani nemusíš, pomoc budu potřebovat před tím, ní s praktickými věcmi, jako pomoc vstát, donést pití a tak.“
„Ne ne. Nebude ti to slušet, úplně by ses mi znechutila.“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6052
31.10.20 22:28

Tak já tam manžela nechtěla. Měla jsem tam kamarádku a při dalších akcí dulu…

Manžel přišel po porodu prvního dítěte až když bylo hotovo a doprovodil mě na záchod a do sprchy. Když viděl, kolik krve ze mě teče, byl zelenej jak sedma

Někdo to holt nedá. Já raději zaplatím dulu, která mi třeba i namasiruje záda, než tahat do porodnice manžela a riskovat problémy, jaké teď musí řešit zakladatelka. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová